Kargo Bilgilendirme


1. Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır. 
2. hepsiindirimde gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. hepsiindirimde'de müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez. 
3. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi'yle tahmini 3-7 gün ve her halükarda 30 günlük yasal süre içerisinde teslimat yapılmaktadır. 

Türkiye dışına 
1. hepsiindirimde'den yapılan Türkiye dışı gönderiler özel kurye firması TNT Expres (15-21 gün) aracılığıyla gerçekleştirilir. 
2. TNT Express ile yapılan gönderiler paketin değeri kadar sigortalıdır. 

Kargo bedellerinin belirlenmesi:
Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.
1. Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veritabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.) 
2. Paketinizin teslim edileceği yer. (Türkiye içi ve Türkiye dışı gönderi tarifeleri farklıdır. Türkiye dışı gönderilerde ülkelere göre tarife değişmektedir.) 
3. Türkiye içi gönderilerde seçtiğiniz teslimatçı firma. 

Sipariş sürecinde kargo firması ve ücret seçenekleri adres aşamasından sonra kargo sayfasında bildirilmektedir. Şu kadar ki, satış anında yürüttüğümüz ve/veya www.hepsiindirimde.com'da şartlarını ilan ettiğimiz kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu kargo ücretinin tamamını ya da bir kısmını tarafınıza yansıtmayabiliriz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.