Bilgisayar » Bilgisayar Bileşenleri » Ekran Kartları

ASUS GTX1650-4G-LP-BRK, 4Gb,GDDR5, 128Bit, 1xDVI, 1xHDMI, 1xDP, GAMING Ekran Kartı

Markası

ASUS

Stok Kodu

GTX1650-4G-LP-BRK

Görüntülenme

508

:
7,910.23TL
KDV Dahil
Ad.

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 128Bit DX12 Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

Asus GTX1650-O4G-LP-BRKASUS GeForce® GTX 1650 OC edition 4GB GDDR5, dayanıklılık için tasarlanmış, güçlü ve düşük profilli bir Ekran Kartıdır.
 • GeForce® GTX 1650, ödüllü NVIDIA Turing™ mimarisinin yüksek grafik performansı ile üretildi
 • Oyununuzu, GTX 1650’nin Open Broadcaster Software (OBS) için iyileştirilmiş, özel donanım şifre çözücüsü ile yayınlayın.
 • GeForce Experience videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlarınızı kaydetmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza, GeForce sürücülerinizi güncel tutmanıza ve oyun içi ayarlarınızı kolayca optimize etmenize imkân sunar.
 • Düşük profilli tasarımı, küçük kasalardaki hava akışı ve kablolama için alan sağlar.
 • IP5X toz direnci, daha iyi dayanıklılık için partiküllerin birikmesine karşı koruma sunar.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyonu kullanır.
 • Koruyucu bir arka plaka, taşıma ve kurma sırasında parçaları güvende tutar.
 • 144 saatlik Doğrulama Programı, kararlılığı garantilemek için kartları sıkı bir dizi teste tabi tutar.
 • GPU Tweak II sezgisel performans ayarı, termal kontroller ve sistem takibi sağlar.
Düşük ProfilASUS GeForce® GTX 1650 Low Profile, dar alanlarda zor işleri yapmak için tasarlanmıştır. Auto-Extreme Teknolojisi, IP5X toz dirençli fanlar ve güçlü bir arka plaka dayanıklılığı artırırken, 144 saatlik bir kararlılık testi de, zor yükler altında kaya gibi sağlam performansı garantiler. Tüm bunların hepsi, önemli giriş/çıkışları barındıran, kablolama ve diğer sistem parçaları için alan bırakan düşük profilli bir tasarımla sunulmaktadır.

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

IP5X Toz Direnci / Kartınızı Temiz TutunToz, fanların bir numaralı düşmanıdır. Fan yapraklarını temizlemek kolaydır, ancak fanın içine işlemiş olan tozu temizlemek için fanı sökmek kolay iş değildir. IP5X sertifikasyonu, bu zararlı partikülleri tabandan uzak tutarak, detaylı temizlik yapmanıza gerek kalmamasını sağlar.

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

Düşük Profilli Tasarım / Küçük KalınSadece 6.9 cm kalınlığındaki ASUS GeForce® GTX 1650 Low Profile, kartın arasından ve kompakt kasaların yan panelinden geçen kablolar için alan sağlar, bununla birlikte sistem bütününde hava akışı için ortam oluşturur.

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

Auto−Extreme Teknolojisi / Hassas Otomatik ÜretimAuto-Extreme Teknolojisi, lehimlemenin tek aşamada tamamlanmasını mümkün kılan, böylece endüstride yeni standartlar belirleyen, otomatik bir üretim işlemidir. Bu sayede parçalar üzerindeki termal zorlama azaltılır, temizlik için güçlü kimyeviler kullanılmaz, sonuç olarak çevreye zararı azalmış, daha düşük güç tüketimiyle üretim yapılmış ve sonuç olarak daha güvenilir bir ürün üretilmiş olur.

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

Koruyucu Arka Plaka / Esneme YokPCB, yapısal sağlamlık katan bir arka plaka ile güçlendirilmiştir, böylece esnemeyi engellemeye yardımcı olurken, parçaların ve devreler korunmuş olur.

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

GPU Tweak II / Takip Edin, Ayarlayın ve DüzenleyinASUS GPU Tweak II yazılımı, grafik kartı ayarlamayı bir üst seviyeye taşıyor. GPU çekirdek frekansları, bellek frekansı ve voltaj ayarları gibi önemli parametreleri ayarlamanıza imkân sunarken, özelleştirilebilen bir ekran ile de her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlıyor. Gelişmiş fan kontrolünün de yer aldığı uygulamada, grafik kartınızdan en yüksek performansı almanız için birçok özellik sunuluyor.

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

XSplit / Yüksek Kaliteli YayınXSplit, oyun içi açıklamalar ve diğer gelişmiş özelliklerle, yüksek kaliteli bir yayın deneyimi sunuyor. Seçili ASUS grafik kartlarıyla da ücretsiz lisansın keyfini çıkarın. Oyunda görüşmek üzere!
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
wtfast / Gecikmesiz OynayınWtfast ile ortak çalışarak lag'siz, gecikme sorunları olmadan ve kayıp veri paketlerinden uzak bir oyun oynamanıza yardımcı oluyoruz. Wtfast Gamers Private Network için 6 aylık üyelikle birlikte, daha akıcı bir çevrimiçi oyun deneyimi için düşük gecikmenin keyfini çıkaracaksınız. Bir ASUS grafik kartı satın alın ve sıranın önüne geçin!
Quantumcloud / GPU Gücünden Kar EdinQuantumcloud, boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak, zahmetsiz şekilde ekstra para kazanmanızı sağlayan, basit ve güvenli bir servistir. Kullanımı kolay bir uygulama üzerinden bilgisayarınız, bulut tabanlı uygulamaları çalıştırmaya yardımcı olarak, bunu yaparken para kazanmanızı sağlar. Kazandıklarınızı otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır, bu sırada da kişisel verileriniz güvende kalır, çünkü Quantumcloud kişisel verilerinizi toplamaz. Para kazanmaya bugünden başlayın!
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
144−Saatlik Onay Programı “Kapsamlı” Demek Yeterli OlmayabilirHer kart satışa sunulmadan önce sıkı performans ve güvenilirlik standartlarını karşılamalıdır. Performans ve stres testleri, Fortnite, League of Legends, Overwatch ve PlayerUnknown's Battlegrounds gibi en yeni liste başı oyunlarla yapılır. Aynı zamanda içerisinde 144 saatlik bir kararlılık testi ve bir dizi 3DMark benchmark'ının da bulunduğu güvenilirlik testleriyle de kartın limitlerine kadar zorlandığında düzgün çalıştığını garantileriz.

NVIDIA® G−SYNC Teknolojisi / Akıcı OynanışBu grafik kartı NVIDIA® G-SYNC™ görüntü teknolojisini destekleyeren, süper akıcı değişken tazeleme oranı deneyimi sunuyor. AAA oyunlarını ekran yırtılması veya takılma olmadan oynayın.

Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı

Turing Gölgelendiricileriİçerisinde ondalık sayı ve tam sayı işlemlerinin aynı anda yapılmasını sağlayan adaptif gölgelendirme teknolojisi, buna ek olarak bir önceki nesle göre iki kat arabellek sunan yeni birleştirilmiş bellek mimarisiyle NVIDIA Turing™ shader'lar, günümüz oyunlarında muhteşem performans artışını mümkün kılıyor.
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
Muhteşem PerformansKolayca PC'nizi yükseltin ve GeForce GTX 950'den iki kat, GTX 1050'den ise %70'e kadar daha hızlı performansla en yeni oyunların keyfini çıkarın.
GeForce ExperienceGeForce grafik kartınızın temel yardımcısıdır. Videoları, ekran görüntülerini ve yayınları kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın, GeForce sürücülerinizi güncel tutun ve oyun içi ayarlarınızı kolayca optimize edin.
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
NVIDIA AnselBu güçlü araç, oyunlarınızda profesyonel seviyede ekran görüntüleri almanızı sağlar. Şimdi en muhteşem oyun deneyimlerinizi süper çözünürlük, 360 derece, HDR ve stereoskopik yakalama modlarıyla kaydedin ve paylaşın.
Daha Fazla Üretin, Daha Az BekleyinAyrılmış GPU gücü, her gün kullandığınız yaratıcı uygulamaları hızlandırır. NVIDIA Creator Ready sürücüleriyle birlikte kullanıldığında, üretkenliğinizi güçlendirecek ek performans ve güvenilirliğe sahip olursunuz.
Asus GTX1650-O4G-LP-BRK Ekran Kartı
ASUS GeForce® GTX 1650 4GB GDDR5, dayanıklılık için tasarlanmış, güçlü ve düşük profilli bir Ekran Kartıdır.
 • GeForce® GTX 1650 ödüllü NVIDIA Turing™ mimarisinin yüksek grafik performansı ile üretildi.
 • Oyununuzu, GTX 1650’nin Open Broadcaster Software (OBS) için iyileştirilmiş, özel donanım şifre çözücüsü ile yayınlayın.
 • GeForce Experience videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlarınızı kaydetmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza, GeForce sürücülerinizi güncel tutmanıza ve oyun içi ayarlarınızı kolayca optimize etmenize imkân sunar.
 • Düşük profilli tasarımı küçük kasalardaki hava akışı ve kablolama için alan sağlar.
 • IP5X toz direnci daha iyi dayanıklılık için partiküllerin birikmesine karşı koruma sunar.
 • Auto-Extreme Teknolojisi güvenilirliği artırmak için otomasyonu kullanır.
 • Koruyucu bir arka plaka taşıma ve kurma sırasında parçaları güvende tutar.
 • 144 Saatlik Onay Programı kararlılığı garantilemek için kartları sıkı bir dizi teste tabi tutar.
 • GPU Tweak II sezgisel performans ayarı, termal kontroller ve sistem takibi sağlar.

Grafik Motoru: NVIDIA® GeForce GTX 1650

Bus Standartı: PCI Express 3.0

OpenGL: OpenGL®4.6

Video Belleği: 4GB GDDR5

Saat Hızı: OC Modu - GPU Boost Hızı : 1695 MHz , GPU Temel Hızı: 1515 MHz Gaming Modu (Varsayılan) - GPU Boost Hızı : 1665 MHz , GPU Temel Hızı : 1485 MHz

CUDA Çekirdeği: 896

Bellek Hızı: 8002 MHz

Bellek Arayüzü: 128-bit

Çözünürlük: Dijital Maksimum Çözünürlük: 7680 x 4320

Arayüz:

Var x 1 (Yerleşik DVI-D)
Var x 1 (Yerleşik HDMI 2.0b)
Var x 1 (Yerleşik DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği: Var (2.2)

Maksimum Ekran Desteği: 3

NVlink/ Crossfire Desteği: Yok

Aksesuarlar: Var x 1

Yazılım: ASUS GPU Tweak II ve Sürücüler: Lütfen tüm yazılımları destek sitesinden indirin.

Boyutlar: 7.2 x 2.7 x 1.6 inç 18.2 6.9 x 4.1 cm

Önerilen Güç Kaynağı: 300W

Slot: 2 Yuva

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.