Bilgisayar » Bilgisayar Bileşenleri » Ekran Kartları

ASUS ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 2xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı

:
34,430.99TL
KDV Dahil
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Ürün Açıklamaları

Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti OC ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING 12GB GDDR6X 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

 

 

Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC EditionROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition listelerin zirvesinde yer alan termal performans ile güçlendirilmiş tasarım.NVIDIA Ada Lovelace Çoklu Akış İşlemcileri: 2 kata kadar performans ve güç verimliliği4. Nesil Tensor Çekirdekleri: DLSS 3 ile 4 kata kadar performans3. Nesil RT Çekirdekleri: 2 kata kadar ışın izleme performansıOC mode: 2790 MHz (OC mode)/ 2760 MHz (Default mode)Eksen teknolojili fanlar %23 daha fazla hava akışı için büyütüldüDaha düşük GPU sıcaklıkları için frezelenmiş kanallara sahip patentli yeni buhar odası3.15 slot tasarımı: Devasa kanatçık dizisi, eksen teknolojili üç adet fanın ürettiği hava akışı için optimize edildiDöküm ön koruma, çerçeve ve arka plaka yapısal sağlamlığı artırıyor ve hava akışını ve ısı dağıtımını en yükseğe çıkarmak için havalandırma açıklığına sahipMaksimum performans sağlamak için yüksek akımlı güç aşamalarıyla dijital güç kontrolü ve 15K kapasitörlerAuto-Extreme hassas otomatik üretim ile daha yüksek güvenilirlikGPU Tweak III yazılımı; kullanışlı performans ayarları, termal kontroller ve sistem takibi sunuyor

Zafere Ulaşİnanılmaz ÖzelliklerleROG Strix GeForce RTX 4070 Ti akışa yeni bir anlam katıyor. Kartın baştan sona tüm öğeleri, bu müthiş GPU’nun daha rahat hava alması için tavan boşluğu veriyor ve üstün performans sağlıyor. NVIDIA Ada Lovelace mimarisinin zincirlerinden kurtulan hükümdarlığı burada.Havalandırmalı dış iskeletBüyük eksen teknolojili fanlarDevasa soğutma blokları

NVIDIA Ada Lovelace MimarisiZamanının ilerisinde, oyunun bir adım önünde.Yeni Duraksız İşlem Özellikli Çoklu İşlemciler: 2 kata kadar performans ve enerji tasarrufuDördüncü Nesil Tensor Çekirdekleri: DLSS 3 ile 4 kata kadar performansÜçüncü Nesil RT Çekirdekleri: 2 kata kadar Ray Tracing performansı

Sadece GeForce RTX'teOyuncular ve içerik oluşturucular için en iyi platform.Son Teknoloji GPU'lar: NVIDIA Ada Lovelace mimarisiGerçekçi ve Sürükleyici Grafikler: Özel Ray Tracing ÇekirdekleriYapay Zekayla Hızlandırılmış Performans: NVIDIA DLSS 3Oyun Kazandıran Duyarlılık: NVIDIA Reflex düşük gecikmeli platformCanlı Yayın İçin Tasarlandı: NVIDIA EncoderYapay Zekayla Geliştirilmiş Ses ve Video: NVIDIA BroadcastYaratıcılığınızı Hızlandırın: NVIDIA StudioPerformans ve Güvenilirlik: Game Ready ve Studio Sürücüleri

Işın İzlemeHiper gerçekçi. Hiper hızlı.Ada mimarisi, ışığın gerçek dünyada nasıl davrandığını simüle eden ışın izlemenin tüm ihtişamını açığa çıkarıyor. RTX 40 Serisi ve üçüncü nesil RT Çekirdeklerinin gücüyle, inanılmaz ayrıntılı sanal dünyaları daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Nvidia DLSS 3Yapay zeka destekli performans çoğaltıcısı.DLSS, yapay zeka destekli grafiklerde performansı büyük ölçüde artıran devrim niteliğinde bir atılımdır. GeForce RTX 40 Serisi GPU'lardaki yeni dördüncü nesil tensör çekirdekleri ve Optik Akış Hızlandırıcısı ile güçlendirilen DLSS 3, fazladan yüksek kaliteli kareler oluşturmak için yapay zekayı kullanır.

Zaferi Milisaniyeler BelirlerNVIDIA Reflex ve GeForce RTX 40 Serisi GPU'lar, en yüksek rekabet avantajı için en düşük gecikmeyi ve en iyi duyarlılığı sunar. Sistem gecikmesini optimize etmek ve ölçmek için tasarlanan Reflex, rekabetçi oyunlar için daha hızlı hedef belirleme, daha hızlı tepki süreleri ve en iyi nişan alma hassasiyetini sunar.

ROG Strix GeForce RTX 4070 TiEşsiz özelliklerEksen teknolojisinde geliştirmelerTersine dönüş ve 0dB teknolojisi3.15 slot tasarımıBirinci sınıf güç dağıtımıKompakt PCBMetal dış iskelet

Eksen Teknolojisinde GeliştirmelerYeni Bir DeneyimDaha büyük ve daha iyi. Eksen teknolojili fanlar, çift bilyalı rulmanlar üzerinde döner ve karttan %31 daha fazla hava itecek şekilde büyütülmüştür, bu da daha düşük sıcaklıklar, daha az gürültü ve daha yüksek performans için zemin hazırlar.

Tersine Dönüş ve 0dB TeknolojisiUyarlanmış SerinlikYanlardaki iki fan, türbülansı azaltmak ve soğutma bloğuna hava iletimini maksimuma çıkarmak için saat yönünün tersine dönüyor. Üç fan da GPU sıcaklıkları 50 santigrat derecenin altına düştüğünde duruyor, böylece sistemi zorlamayan oyunlar oynarken veya hafif görevler yaparken sisteminiz sessizlik içerisinde oluyor. Fanlar, sıcaklık 55 santigrat derecenin üstüne çıktığında yeniden çalışmaya başlıyor. Bunu yaparken iş veya oyunlar için performansı ve akustiği dengeleyen hız eğrisini referans alıyor.

3.15 Slot TasarımıBüyük ve Kanatçlıklı BlokÖzel blok, GeForce RTX 4070 Ti GPU’dan gelen ısıyı emecek biçimde boyutlandırılmış ve yapılandırılmıştır. Bu özellikler sayesinde ısı, eksen teknolojili üç adet fan tarafından karttan verimli şekilde uzaklaştırılabilir.

Birinci Sınıf Güç Dağıtımıİlk MüdahaleDijital güç kontrolü, bir dizi yüksek akımlı güç aşaması ve 15K kapasitörler, performans sınırlarını güvenilir şekilde aşmak için devasa alan garantiliyor.

Kompakt PCBOldukça GüçlüBileşen ve iz düzenleri, güç kaybını azaltmak ve ısının arka plakada bulunan devasa hava açıklıklarından dışarı çıkması için kısa bir PCB üzerinde optimize edildi.

Metal Dış İskeletUltra SağlamYüksek kaliteli döküm çerçeve, ön koruma ve arka plaka PCB’yi sıkıca tutuyor ve hava akışını stratejik şekilde yönlendiriyor.

Akışa Ayak UydurTüm özellikler GeForce RTX 4070 Ti'ın performansını kolay bir şekilde maksimuma çıkarmak için bir araya geliyor.

FanConnect II - Kolayca Bağlayınİki adet PWM FanConnect başlık kurulum esnekliği sağlıyor. Kasa fanları doğrudan GPU’ya bağlanabiliyor. CPU ve GPU sıcaklığına göre ayarlanan fan hızları sayesinde zorlu 3D iş yüklerinde ekstra hava giriş çıkışı elde edilebiliyor.

Güçlendirmeler - Ek ÖzelliklerGPU yuvası; yonga ve ısı dağıtıcısı arasındaki kritik bağlantıya dayanıklılık katıyor. Arka giriş/çıkış braketi, nemli iklimlerde korozyonu önlemek için paslanmaz çelikten yapıldı ve daha dirençli bir tutuş sağlıyor. Rahat ulaşılabilen bir noktaya yerleştirilen Dual Bios anahtarı, eksen teknolojili fanlar için “performans” ve “sessiz” hız profilleri arasında hızlıca değişiklik yapmanıza izin veriyor.

Güç Algılama - Hızlı TanılamaPSU’nuzun, ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti’a layık olup olmadığını öğrenin. ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti ekran kartları, PSU’dan gelen gücü sürekli olarak takip eden yüksek hızlı bir devreye sahip. Ayrıca, voltaj düzenleme sorunlarını ve kablo bağlantısı problemlerini belirten uygun şekilde yerleştirilmiş LED’lerden faydalanıyor.

Auto-Extreme Teknolojisi - Güvenilirlikte ArtışAuto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Aura Sync - Ahenkli AydınlatmaKartın ön korumasında ve en sağ bölgesinde yer alan Aura uyumlu ARGB aydınlatma, renk ve işlevsel efektlerle sonsuz kişiselleştirme olanakları sağlıyor. Uyumlu birçok sistem bileşeniyle bir araya getirin ve sizi benzersiz şekilde yansıtan bir sistem yaratmak için aydınlatmayı koordine edin.

Ekran Kartı Tutucu - Güçlü DestekPaket içeriğine dahil ekran kartı tutucu, bükülmeyi ortadan kaldırıyor ve ayrıca kolayca monte edebilmeniz için tornavidayla birlikte geliyor.

Game Ready SürücüleriGeForce Game Ready Sürücüleri en sevdiğiniz oyunlarda en iyi deneyimi sunar. Geliştiriciler ile iş birliği içinde hassas bir şekilde ayarlanan bu sürücüler, maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce donanım yapılandırmasında test edilmiştir.

GeForce ExperienceVideolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. GeForce ekran kartınız için mükemmel bir yol arkadaşı.

Nvidia G-SyncYüksek yenileme hızları, HDR ve daha fazlasıyla yırtılmasız, akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Bu, oyun tutkunları için en iyi oyun monitörü ve vazgeçilmez bir donanımdır.

Nvidia Ansel360 derece, HDR ve süper çözünürlüklü fotoğraflar çeken bu güçlü oyun içi fotoğraf modu ile ekran görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürün.

Sanal GerçeklikEn yüksek performanslı grafikler, en akıcı ve etkileyici sanal gerçeklik deneyimlerini sunar.

Resizable BARResizable BAR, CPU'nun tüm GPU kare arabelleğine tek seferde erişmesine olanak tanıyan, pek çok oyunda performansı arttıran, gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

Zamanının İlerisinde, Oyunun Bir Adım Önünde.NVIDIA Ada Lovelace mimarisi tarafından güçlendirilmiş GeForce RTX 40 Serisi GPU'lar, oyunculara ve içerik oluşturuculara en yüksek performansı sunar. GeForce RTX'e terfi edin.

GPU Tweak IIIASUS GPU Tweak III, daha önce hiç olmadığı kadar sezgisel ve özellik bakımından zengin. Yenilenmiş arayüz, merkezi kontrol ekranına önemli işlevleri entegre ederek harika erişilebilirlik sunuyor. Voltaj-Frekans ayarlarımız, hız aşırtmayı daha kolay hale getirebilmek için düzenlendi. 0dB fan teknolojisi, otomatik profil değiştirme, tamamen özelleştirilebilen ekran menüsü ve günlük kaydı alma gibi ek özellikler, ekran kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

QuantumCloudQuantumcloud boşta duran GPU’nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Bunlara ek olarak, QuantumCloud hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik ÖzelliklerGrafik İşlemciNVIDIA GeForce RTX 4070 TiBus Veri StandardıPCI Express 4.0OpenGLOpenGL 4.6Video Belleği12GB GDDR6XSaat HızıOC mode: 2790 MHz / Default mode: 2760 MHz (Boost Clock)CUDA Core7680Bellek Hızı21 GbpsBellek Arayüzü192-bitDijital Maks. Çözünürlük7680x4320HDMIVar x 2 (HDMI 2.1a)DisplayPortVar x 3 (DisplayPort 1.4a)HDCP DesteğiVar (2.3)Maks. Görüntü Çıkış Desteği4NVlink/ Crossfire DesteğiHayırTavsiye Edilen PSU750WGüç Bağlantıları1 x 16-pinAura SyncARGBYazılımASUS GPU Tweak III & GeForce Game Ready Driver & Studio DriverBoyutlar336 x 150 x 63 mmSlot3.15 slot
Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
 • ASUS
 • ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING
 • 0
 • 94
 • Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri Başa Dön

Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti OC ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING 12GB GDDR6X 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

 

 

Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC EditionROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition listelerin zirvesinde yer alan termal performans ile güçlendirilmiş tasarım.
 • NVIDIA Ada Lovelace Çoklu Akış İşlemcileri: 2 kata kadar performans ve güç verimliliği
 • 4. Nesil Tensor Çekirdekleri: DLSS 3 ile 4 kata kadar performans
 • 3. Nesil RT Çekirdekleri: 2 kata kadar ışın izleme performansı
 • OC mode: 2790 MHz (OC mode)/ 2760 MHz (Default mode)
 • Eksen teknolojili fanlar %23 daha fazla hava akışı için büyütüldü
 • Daha düşük GPU sıcaklıkları için frezelenmiş kanallara sahip patentli yeni buhar odası
 • 3.15 slot tasarımı: Devasa kanatçık dizisi, eksen teknolojili üç adet fanın ürettiği hava akışı için optimize edildi
 • Döküm ön koruma, çerçeve ve arka plaka yapısal sağlamlığı artırıyor ve hava akışını ve ısı dağıtımını en yükseğe çıkarmak için havalandırma açıklığına sahip
 • Maksimum performans sağlamak için yüksek akımlı güç aşamalarıyla dijital güç kontrolü ve 15K kapasitörler
 • Auto-Extreme hassas otomatik üretim ile daha yüksek güvenilirlik
 • GPU Tweak III yazılımı; kullanışlı performans ayarları, termal kontroller ve sistem takibi sunuyor

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Zafere Ulaşİnanılmaz Özelliklerle
ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti akışa yeni bir anlam katıyor. Kartın baştan sona tüm öğeleri, bu müthiş GPU’nun daha rahat hava alması için tavan boşluğu veriyor ve üstün performans sağlıyor. NVIDIA Ada Lovelace mimarisinin zincirlerinden kurtulan hükümdarlığı burada.
 • Havalandırmalı dış iskelet
 • Büyük eksen teknolojili fanlar
 • Devasa soğutma blokları

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

NVIDIA Ada Lovelace MimarisiZamanının ilerisinde, oyunun bir adım önünde.
 • Yeni Duraksız İşlem Özellikli Çoklu İşlemciler: 2 kata kadar performans ve enerji tasarrufu
 • Dördüncü Nesil Tensor Çekirdekleri: DLSS 3 ile 4 kata kadar performans
 • Üçüncü Nesil RT Çekirdekleri: 2 kata kadar Ray Tracing performansı

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Sadece GeForce RTX'teOyuncular ve içerik oluşturucular için en iyi platform.
 • Son Teknoloji GPU'lar: NVIDIA Ada Lovelace mimarisi
 • Gerçekçi ve Sürükleyici Grafikler: Özel Ray Tracing Çekirdekleri
 • Yapay Zekayla Hızlandırılmış Performans: NVIDIA DLSS 3
 • Oyun Kazandıran Duyarlılık: NVIDIA Reflex düşük gecikmeli platform
 • Canlı Yayın İçin Tasarlandı: NVIDIA Encoder
 • Yapay Zekayla Geliştirilmiş Ses ve Video: NVIDIA Broadcast
 • Yaratıcılığınızı Hızlandırın: NVIDIA Studio
 • Performans ve Güvenilirlik: Game Ready ve Studio Sürücüleri

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Işın İzlemeHiper gerçekçi. Hiper hızlı.
Ada mimarisi, ışığın gerçek dünyada nasıl davrandığını simüle eden ışın izlemenin tüm ihtişamını açığa çıkarıyor. RTX 40 Serisi ve üçüncü nesil RT Çekirdeklerinin gücüyle, inanılmaz ayrıntılı sanal dünyaları daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Nvidia DLSS 3Yapay zeka destekli performans çoğaltıcısı.
DLSS, yapay zeka destekli grafiklerde performansı büyük ölçüde artıran devrim niteliğinde bir atılımdır. GeForce RTX 40 Serisi GPU'lardaki yeni dördüncü nesil tensör çekirdekleri ve Optik Akış Hızlandırıcısı ile güçlendirilen DLSS 3, fazladan yüksek kaliteli kareler oluşturmak için yapay zekayı kullanır.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Zaferi Milisaniyeler BelirlerNVIDIA Reflex ve GeForce RTX 40 Serisi GPU'lar, en yüksek rekabet avantajı için en düşük gecikmeyi ve en iyi duyarlılığı sunar. Sistem gecikmesini optimize etmek ve ölçmek için tasarlanan Reflex, rekabetçi oyunlar için daha hızlı hedef belirleme, daha hızlı tepki süreleri ve en iyi nişan alma hassasiyetini sunar.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

ROG Strix GeForce RTX 4070 TiEşsiz özellikler
 • Eksen teknolojisinde geliştirmeler
 • Tersine dönüş ve 0dB teknolojisi
 • 3.15 slot tasarımı
 • Birinci sınıf güç dağıtımı
 • Kompakt PCB
 • Metal dış iskelet

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Eksen Teknolojisinde GeliştirmelerYeni Bir Deneyim
Daha büyük ve daha iyi. Eksen teknolojili fanlar, çift bilyalı rulmanlar üzerinde döner ve karttan %31 daha fazla hava itecek şekilde büyütülmüştür, bu da daha düşük sıcaklıklar, daha az gürültü ve daha yüksek performans için zemin hazırlar.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Tersine Dönüş ve 0dB TeknolojisiUyarlanmış Serinlik
Yanlardaki iki fan, türbülansı azaltmak ve soğutma bloğuna hava iletimini maksimuma çıkarmak için saat yönünün tersine dönüyor. Üç fan da GPU sıcaklıkları 50 santigrat derecenin altına düştüğünde duruyor, böylece sistemi zorlamayan oyunlar oynarken veya hafif görevler yaparken sisteminiz sessizlik içerisinde oluyor. Fanlar, sıcaklık 55 santigrat derecenin üstüne çıktığında yeniden çalışmaya başlıyor. Bunu yaparken iş veya oyunlar için performansı ve akustiği dengeleyen hız eğrisini referans alıyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

3.15 Slot TasarımıBüyük ve Kanatçlıklı Blok
Özel blok, GeForce RTX 4070 Ti GPU’dan gelen ısıyı emecek biçimde boyutlandırılmış ve yapılandırılmıştır. Bu özellikler sayesinde ısı, eksen teknolojili üç adet fan tarafından karttan verimli şekilde uzaklaştırılabilir.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Birinci Sınıf Güç Dağıtımıİlk Müdahale
Dijital güç kontrolü, bir dizi yüksek akımlı güç aşaması ve 15K kapasitörler, performans sınırlarını güvenilir şekilde aşmak için devasa alan garantiliyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Kompakt PCBOldukça Güçlü
Bileşen ve iz düzenleri, güç kaybını azaltmak ve ısının arka plakada bulunan devasa hava açıklıklarından dışarı çıkması için kısa bir PCB üzerinde optimize edildi.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Metal Dış İskeletUltra Sağlam
Yüksek kaliteli döküm çerçeve, ön koruma ve arka plaka PCB’yi sıkıca tutuyor ve hava akışını stratejik şekilde yönlendiriyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Akışa Ayak UydurTüm özellikler GeForce RTX 4070 Ti'ın performansını kolay bir şekilde maksimuma çıkarmak için bir araya geliyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

FanConnect II - Kolayca Bağlayınİki adet PWM FanConnect başlık kurulum esnekliği sağlıyor. Kasa fanları doğrudan GPU’ya bağlanabiliyor. CPU ve GPU sıcaklığına göre ayarlanan fan hızları sayesinde zorlu 3D iş yüklerinde ekstra hava giriş çıkışı elde edilebiliyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Güçlendirmeler - Ek ÖzelliklerGPU yuvası; yonga ve ısı dağıtıcısı arasındaki kritik bağlantıya dayanıklılık katıyor. Arka giriş/çıkış braketi, nemli iklimlerde korozyonu önlemek için paslanmaz çelikten yapıldı ve daha dirençli bir tutuş sağlıyor. Rahat ulaşılabilen bir noktaya yerleştirilen Dual Bios anahtarı, eksen teknolojili fanlar için “performans” ve “sessiz” hız profilleri arasında hızlıca değişiklik yapmanıza izin veriyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Güç Algılama - Hızlı TanılamaPSU’nuzun, ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti’a layık olup olmadığını öğrenin. ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti ekran kartları, PSU’dan gelen gücü sürekli olarak takip eden yüksek hızlı bir devreye sahip. Ayrıca, voltaj düzenleme sorunlarını ve kablo bağlantısı problemlerini belirten uygun şekilde yerleştirilmiş LED’lerden faydalanıyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Auto-Extreme Teknolojisi - Güvenilirlikte ArtışAuto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Aura Sync - Ahenkli AydınlatmaKartın ön korumasında ve en sağ bölgesinde yer alan Aura uyumlu ARGB aydınlatma, renk ve işlevsel efektlerle sonsuz kişiselleştirme olanakları sağlıyor. Uyumlu birçok sistem bileşeniyle bir araya getirin ve sizi benzersiz şekilde yansıtan bir sistem yaratmak için aydınlatmayı koordine edin.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Ekran Kartı Tutucu - Güçlü DestekPaket içeriğine dahil ekran kartı tutucu, bükülmeyi ortadan kaldırıyor ve ayrıca kolayca monte edebilmeniz için tornavidayla birlikte geliyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Game Ready SürücüleriGeForce Game Ready Sürücüleri en sevdiğiniz oyunlarda en iyi deneyimi sunar. Geliştiriciler ile iş birliği içinde hassas bir şekilde ayarlanan bu sürücüler, maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce donanım yapılandırmasında test edilmiştir.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

GeForce ExperienceVideolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. GeForce ekran kartınız için mükemmel bir yol arkadaşı.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Nvidia G-SyncYüksek yenileme hızları, HDR ve daha fazlasıyla yırtılmasız, akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Bu, oyun tutkunları için en iyi oyun monitörü ve vazgeçilmez bir donanımdır.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Nvidia Ansel360 derece, HDR ve süper çözünürlüklü fotoğraflar çeken bu güçlü oyun içi fotoğraf modu ile ekran görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürün.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Sanal GerçeklikEn yüksek performanslı grafikler, en akıcı ve etkileyici sanal gerçeklik deneyimlerini sunar.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Resizable BARResizable BAR, CPU'nun tüm GPU kare arabelleğine tek seferde erişmesine olanak tanıyan, pek çok oyunda performansı arttıran, gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Zamanının İlerisinde, Oyunun Bir Adım Önünde.NVIDIA Ada Lovelace mimarisi tarafından güçlendirilmiş GeForce RTX 40 Serisi GPU'lar, oyunculara ve içerik oluşturuculara en yüksek performansı sunar. GeForce RTX'e terfi edin.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

GPU Tweak IIIASUS GPU Tweak III, daha önce hiç olmadığı kadar sezgisel ve özellik bakımından zengin. Yenilenmiş arayüz, merkezi kontrol ekranına önemli işlevleri entegre ederek harika erişilebilirlik sunuyor. Voltaj-Frekans ayarlarımız, hız aşırtmayı daha kolay hale getirebilmek için düzenlendi. 0dB fan teknolojisi, otomatik profil değiştirme, tamamen özelleştirilebilen ekran menüsü ve günlük kaydı alma gibi ek özellikler, ekran kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

QuantumCloudQuantumcloud boşta duran GPU’nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Bunlara ek olarak, QuantumCloud hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING Ekran Kartı

Teknik Özellikler
Grafik İşlemciNVIDIA GeForce RTX 4070 Ti
Bus Veri StandardıPCI Express 4.0
OpenGLOpenGL 4.6
Video Belleği12GB GDDR6X
Saat HızıOC mode: 2790 MHz / Default mode: 2760 MHz (Boost Clock)
CUDA Core7680
Bellek Hızı21 Gbps
Bellek Arayüzü192-bit
Dijital Maks. Çözünürlük7680x4320
HDMIVar x 2 (HDMI 2.1a)
DisplayPortVar x 3 (DisplayPort 1.4a)
HDCP DesteğiVar (2.3)
Maks. Görüntü Çıkış Desteği4
NVlink/ Crossfire DesteğiHayır
Tavsiye Edilen PSU750W
Güç Bağlantıları1 x 16-pin
Aura SyncARGB
YazılımASUS GPU Tweak III & GeForce Game Ready Driver & Studio Driver
Boyutlar336 x 150 x 63 mm
Slot3.15 slot
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.