Garanti Şartları ve Koşulları

 

Türkiye'nin en ucuz online alışveriş sitesi hepsiindirimde.com'da satılan bütün ürünler markaların Türkiye'de ki temsilcilikleri ve distribütörlerin garanti kapsamındadır.
Hepsiindirimde.com'dan satın alacağınız ürünlerin garanti kapsamında tamir ve değişimi markaların Türkiye'de ki temsilcilikleri, distribütörleri ve hepsiindirimde.com aracalığı ile yapılmaktadır.
Garanti süresi, malın fatura tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. (Ekstra garanti ile garanti süresi uzatılabilir)

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır.

Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 11 inci maddesinde yer alan;

Ücretsiz onarımı yaptırmak.

Onarımı yapılmadığı takdirde yeni ürünle değiştirilmesi hakkına sahiptir.

Tüketicinin bu haklarından, ücretsiz onarım istemesi durumunda satıcı; işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin malın onarımını yapmakla yükümlüdür.

Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi 30 iş gününü geçemez.

Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara riayet edilmemesinden doğan arızalar, garanti kapsamı dışındadır.

Ürünün etiketi üzerinde belirtilen çalışma geriliminden yüksek bir gerilim almadığından emin olunuz. Uyuşmazlık durumunda meydana gelebilecek arızalardan satıcı firma sorumlu tutulamaz ve arıza garanti kapsamında değerlendirilemez.

Ürünün barkodu, modeli ve seri numarasının zarar görmemesine dikkat ediniz. Bunların okunamaması veya yıpranmış olması durumunda, ürününüz garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

Ürün, kullanım amaçları haricinde kullanılmamalıdır.

Ürünün üzerinde tadilat, tamir, boyama vs. yapmayınız veya herhangi bir fiziksel müdahalede bulunmayınız. Bu işlem sonucu maddi hasar oluşabileceği gibi, ürün garantisi de geçersiz sayılacaktır.

Elektrik arızaları veya kullanıcının kullanım hatalarından doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması , ürüne ait olmayan aksesuar takılması yada kullanılması zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması vb.), cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebiyle oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalar da garanti kapsamı dışındadır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.