Bilgisayar » Ağ, Modem Ürünleri » Switch, Hub

HP Aruba Instant On JL807A 1960-24G, 24Port POE 370W GigaBit, 2XGT, 2 Port GigaBit SFP, Yönetliebilir, Rack Mount Switch

Markası

HP

Stok Kodu

JL807A

Görüntülenme

177

:
37,306.53TL
KDV Dahil
Ad.

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

Aruba Instant On 1960 24G PoE 2XGT 2SFP+ 370 W Anahtar (JL807A)

Küçük ve büyümekte olan işletmeler için tasarlanmış yüksek performanslı, akıllı yönetimli yığınlanabilir bu anahtar, hızlı ve kolay kurulum ile inanabileceğiniz güvenliközelliklerine sahiptir. 1G ve 10G hızlarında dört adede kadar 1960 anahtarı kümeler ve tek bir IP adresi üzerinden yönetime olanak tanıyarak ağ işlemlerini basitleştirir, hem yerel hem de bulut yönetimli yığınlamayı destekler. Yerel web GUI’sini, Instant On mobil uygulamasını veya bulut tabanlı web portalını kullanarak, anahtarları istediğiniz zaman istediğiniz yerden hızlı bir şekilde kurabilir, izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Güç Tüketimi Maksimum: 100-127 V: 500 W 200-220 V: 480 W Boşta: 100-127 V: 40 W 200-220 V: 80 W

Giriş voltajı 100 – 240 VAC

Bağlantı Noktaları 24 RJ-45 10/100/1000 PoE (CL4 ve CL6) bağlantı noktaları, 2 SFP+ 10 GbE bağlantı noktası, 2 10GBASE-T bağlantı noktası

Anahtarlama kapasitesi 128 Gbps

İstifleme yetenekleri 4H yükseklik

Üretim miktarı 95 Mp/sn

Bellek ve işlemci Tek Çekirdekli ARMv7 Cortex-A9 800 MHz’de

PoE yeteneği Toplam 370 W PoE Gücü (240 W Sınıf 6 veya 370 W Sınıf 4 PoE’ye kadar)

Yönetim özellikleri Aruba Instant On Cloud; Web tarayıcısı; SNMP Yöneticisi

Garanti 90 günlük 7/24 telefon desteği ve tüm garanti süresi boyunca sohbet desteği dahil olmak üzere Sınırlı Ömür Boyu Garanti.

Aruba Anında Açılan 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Anahtar

Aruba Instant On 1960 Anahtarları, kurulumu kolay ve uygun fiyatlı, küçük ve büyümekte olan işletmeler için tasarlanmış, gelişmiş, akıllı yönetilen, sabit yapılandırmalı Gigabit istiflenebilir anahtarlardır. Bu anahtarlar, iş büyüdükçe ölçeklenecek ve daha fazla çalışan, cihaz ve uygulama eklemeyi basitleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Aruba Instant On 1960 anahtarları, sesli ve görüntülü konferans gibi günümüzün bant genişliği açısından yoğun uygulamalarını işlemek için yapılmıştır ve kullanıcı deneyimini ve uygulama performansını iyileştirmek için tutarlı bağlantı sağlar. Bu anahtarlar, esnek yönetim seçeneğiyle gelir: yerel web GUI veya Instant On mobil uygulaması ve bulut tabanlı web portalı.
Aruba Anında Açılan 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Anahtar

Medya

(Dört) adede kadar 4 Aruba Instant On 1960 anahtarını istifleyerek ve bunları tek bir IP adresi üzerinden yöneterek ağ yönetimini basitleştirin. Yığınlama, yerel ve bulut tarafından yönetilen yığınlama modları aracılığıyla desteklenir.
PoE olmayan ve PoE (Sınıf 4 ve Sınıf 6 PoE'yi destekler) modelleri için 24 ve 48 bağlantı noktalarında dağıtılmaya hazır, akıllı yönetilen katman 2+ Ethernet anahtarı serisi.
Aruba 1960 toplama anahtarı, on iki (12) 10GBase-T ve dört (4) SFP+ bağlantı noktasıyla birlikte gelir ve sunuculara, ağ depolama cihazlarına ve erişim anahtarlarına benzer şekilde 10G bağlantısı sağlar.
Yoğun bant genişliği gereksinimleri olan ortamlarda, 10GBase-T ve SFP+ yukarı bağlantı bağlantı noktaları ışık hızında ağ hızları sağlar ve trafik darboğazlarını neredeyse ortadan kaldırır.
Yerinde veya uzaktan kolay ağ yönetimi için Aruba Instant On mobil uygulaması ve/veya bulut tabanlı web portalı.
Sınırlı ömür boyu garantisi.

Gelişmiş Küçük İşletmeler için 10GbE Ağ ile Üst Düzey Gigabit

 • Aruba Instant On 1960 Switch Serisinin her modeli, sunuculara, ağ depolama cihazlarına veya diğer anahtarlara bağlanmak için dört adet 10GbE bağlantı içerir.
 • İki 10GBASE-T bağlantısı, maksimum 100 metre mesafeye kadar basit, uygun maliyetli, yüksek bant genişliğine sahip bağlantılar için bakır Kategori 6a kablo üzerinden 10GbE sağlar.
 • PoE modelleriyle, erişim noktaları, güvenlik kameraları ve VoIP telefonlar gibi Sınıf 4 PoE cihazları için 30 W'a kadar PoE güç dağıtımı mevcuttur ve pan-tilt yakınlaştırma kameraları ve video- etkin IP telefonlar.

Küçük Kuruluşlar için Ağ Dağıtımını ve Yönetimini Basitleştirin

 • Aruba Instant On 1960 Switch serisi, artan küçük işletme esnekliği için eksiksiz bir seçenekler portföyü sunar. PoE ve PoE olmayan yapılandırmalarda iki (2) 24 bağlantı noktalı ve iki (2) 48 bağlantı noktalı model ve bir 12 bağlantı noktalı 10 Gigabit toplama anahtarı dahil olmak üzere beş modelden oluşur.
 • 24 bağlantı noktalı ve 48 bağlantı noktalı PoE modelleri, en son PoE destekli IoT cihazlarını desteklemek için sırasıyla 370 W ve 600 W güç bütçesiyle gelir.
 • Aruba Instant On 1960 Switch serisi, iki yönetim modu kullanılarak dağıtılabilir - Instant On bulut yönetimi (mobil uygulama ve/veya web portalı aracılığıyla erişim) ve yerel web GUI.
 • Her anahtarın, anahtarın ön panelinde bagaj etiketi olarak bilinen bir çıkartma etiketi vardır.
 • Etiket, Instant On mobil uygulaması aracılığıyla kolay geçiş için anahtar kimliği bilgilerini (SKU numarası, SKU adı, seri numarası ve MAC adresi) içeren bir QR kodu içerir.

Bulut Yönetimli İstifleme ile Kullanım Kolaylığı

 • Aruba Instant On mobil uygulaması ve bulut tabanlı web portalı, bulutla yönetilen yığınlamayı kolaylaştırır — dört (4) adede kadar Aruba Instant On 1960 anahtarını yığınlamak ve tek bir varlık olarak yönetmek için önerileri uygulamanız yeterlidir.
 • Aruba Instant On mobil uygulaması, üyeleri otomatik olarak algılayarak birden çok yığın üyesinin uzaktan kurulmasını ve yönetilmesini kolaylaştırır.
 • Otomatik yapılandırmalar ve basitleştirilmiş iş akışları, kullanıcıların tüm yığın üyelerini cihazın yeniden başlatılmasına gerek kalmadan tek bir pano üzerinden yönetmesine olanak tanır.

Ağınızı Korumak İçin Güçlü Güvenlik

 • Aruba Instant On 1960 Anahtar Serisi, hangi verilerin hangi kullanıcılar tarafından görülebileceği konusunda sınırlar belirlemek için VLAN'ları ve Erişim Kontrol Listelerini kullanmanızı sağlar.
 • Yalnızca bilinen ve yetkili kullanıcıların ağınıza erişebilmesini sağlamak için bir RADIUS sunucusuyla 802.1X'ten yararlanın.
 • Otomatik hizmet reddini (DOS) destekler ve ağı kötü niyetli saldırılara karşı korur.

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.