Bilgisayar » Kurumsal Ürünler » Sunucu, Server Bellek (Ram)

LENOVO 4ZC7A08709, 32Gb, 2933Mh. DDR4 ECC RDIMM, 2Rx4 1,2V SERVER RAM

Stok Kodu

4ZC7A08709

Markası

LENOVO
Kargo Bedava
:
7,472.96TL
KDV Dahil
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
ÜRÜN STOKLARIMIZDA TÜKENMİŞTİR
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

Soyut

Müşteriler Büyük Veri Analitiği, Bulut Bilişim, Sanallaştırma, Veritabanı ve Yüksek Performanslı Bilgi İşlem iş yükleri için daha fazla bellek kapasitesi kullandığından, bellek güvenilirliği, performansı ve kalitesi günümüzde daha da kritik hale geliyor. Lenovo, ThinkSystem sunucuları için iş yükü performansını önemli ölçüde iyileştirmeye yardımcı olan TruDDR4 Bellek portföyü sunar.

giriş

Think System TruDDR4 Memory, Think System portföyü boyunca güvenilir, test edilmiş, kalite, performans ve güvenilirlik sunar. Tier 1 DRAM tedarikçilerinden sağlanan en yüksek kaliteli endüstri standardı bellek bileşenlerini kullanıyoruz. TruDDR4 Bellek için yalnızca bu katı gereksinimleri karşılayan bellekler seçilir. Ardından, güvenilirliği en üst düzeye çıkarmak için her Think System sunucusunda uyumluluk testi yapılır ve ayarlanır.

Ayrıca, TruDDR4 Bellek DIMM'lerinde programlanmış benzersiz bir imza bulunur, böylece sisteminiz TruDDR4 Belleğin sisteminizde kurulu olduğunu doğrulayabilir. Belleğin kimliği doğrulanacağından, bellek genişletme hedefleri yalnızca TruDDR4 Bellek DIMM'leri algılandığında etkinleştirilir. Daha düşük güç tüketimiyle birlikte bu yeni DIMM'ler, veri merkezleri için en düşük TCO'yu sağlayabilir.

Lenovo TruDDR4 Bellek DIMM
Şekil 1. Lenovo TruDDR4 Bellek DIMM

Yüksek Performanslı Bellek

Lenovo, Think System sunucularında yüksek performanslı ve yüksek kapasiteli bellek seçenekleri sunar.

Kalıcı Bellek

Intel Optane Kalıcı Bellek ile yapılandırılan Lenovo Think System sunucuları, verilerden daha hızlı içgörüler sağlayarak bellek/depolama hiyerarşisini dönüştürür. Bu çığır açan teknoloji, veri kalıcılığı ve gelişmiş şifreleme yetenekleri ile büyük kapasiteli, yüksek hızlı, uygun fiyatlı bellek sunar. Bu DDR4 uyumlu modüller, mevcut sistem belleğinin kapasitesini önemli ölçüde artırır, daha fazla sıcak veriyi CPU'ya daha yakın tutar ve daha fazla kullanıcı örneğiyle daha büyük veri kümelerini işleyerek daha yüksek operasyonel verimlilik sağlar.

3DS RDIMM'ler

Lenovo, daha yüksek yoğunluklu sunucu bellek modüllerine yönelik giderek artan talebi karşılamak için, önde gelen Tier 1 DRAM tedarikçisiyle ortaklığımızdan TSV (Through Silicon Via) teknolojisini uygulayan 3DS (3 Boyutlu Yığılmış) DDR4 RDIMM'ler sunar. Yeni TSV 3DS yığın teknolojisi, daha yüksek çalışma frekansı ve azaltılmış güç tüketimi ile daha yüksek yoğunluklu DRAM yığın paketlerine olanak tanır. 3DS TSV DRAM paketleri ile birlikte RDIMM yapılandırması, veri merkezleri için nihai olarak en düşük TCO'yu sağlamak için alternatif yüksek yoğunluklu çözümlere göre performans avantajları ve daha düşük güç tüketimi sergiler.

Performans+ Bellek

Rekabet avantajına ihtiyaç duyan yoğun bellek gerektiren iş yükleri, Lenovo'nun Performance+ belleğinden faydalanacaktır. Lenovo mühendisleri, ThinkSystem sunucularını geliştirmek ve ayarlamak için önde gelen bellek tedarikçileriyle ortak çalışarak, bellek performansı için en son endüstri standardını aşmalarını sağladı. Lenovo'nun Performance+ belleği, tüm kanalların tam olarak doldurulduğu bellekle 2933 MHz'de artırılmış bant genişliği ve daha düşük gecikme süresi sunar.

Intel Optane DC Kalıcı Bellek
Şekil 2. Intel Optane Kalıcı Bellek

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


TABELA TABELACI
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.