Bilgisayar » Ağ, Modem Ürünleri » Switch, Hub

Tenda TEG5328P-24-410W, 24 Port, Gigabit, 24 Port PoE, 370W, 4 Port Gigabit SFP , Yönetebilir, Rack Mount Switch

:
7,661.63TL
KDV Dahil
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Ürün Açıklamaları

Katman-3 Yönlendirme

6kV Yıldırım Koruması

370 W Akıllı PoE Güç Kaynağı

Ayrı SFP Bağlantı Noktaları

EKL

Akıllı QoS

 

Katman-3 Yönlendirme Motoru, Yüksek Verimli Hızlı YönlendirmeLayer 3 www yönlendirme protokollerini destekler, 400'den fazla terminale kadar Layer 3 iletmeyi destekler, ağ segmentleri genelinde Layer 3 yönlendirme ve iletmeyi kolayca karşılar ve gerçekten Layer 2 ağ izolasyonu ve Layer 3 ağ birlikte çalışmasına ulaşır. İletim için Katman 2 anahtarı kullanmaya kıyasla, bir yönlendiriciden geçmeye gerek yoktur ve iletme hızı daha yüksektir!Çözüm yükseltmesiKatman-2 Anahtarı Katman-3 Anahtarı 370W Akıllı PoE Güç Kaynağı, 2 Kat Yük KapasitesiYeni bir 410W yerleşik PoE gücü kullanarak, AF / AT tam besleme yüklerinin sayısı, sıradan düşük güçlü PoE anahtarlarının iki katıdır!Aynı zamanda, akıllı güç yönetimi işlevine sahip yerleşik PSE çipi, çipin sıcaklığı ve PoE güç kaynağını süreye göre özelleştirin. Cihaz, enerji tüketimini en aza indirmek ve cihazın hizmet ömrünü uzatmak için çalışma saatleri ve boşta kalma süresi boyunca PoE işlevini otomatik olarak açıp kapatacaktır.Planlanmış PoE açık/kapalı  Ayrı Güç Yönetimi ÇipiAşırı Yükün Kaçmasını Önler,Cihazın Ömrünü Uzatır.   Güç Yönetimi YokAşırı Yüklenmiş Güç Kaynağı, Cihazın Kısa Ömrü. Esnek QoS, Hassas Trafik KontrolüTEG5328P-24-410W, daha doğru trafik kontrolü için üç QoS programlama modunu (SP, SWRR, WRR) destekler. QoS işlevi etkinleştirildikten sonra, ağdaki trafik, etiketin önceliğine göre hassas bir şekilde kontrol edilecektir. Mevcut iletim ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için önemli trafiğe öncelik verecek ve sınırlı bant genişliği durumunda büyük miktarda önemsiz trafiği işgal eden veri akışlarının oranını azaltacaktır.QoS olmadanQoS ileÖnemli veri mesajlarıÖnemli veri mesajlarıSıradan veri mesajlarıÖnemli veri mesajlarıÖnemli veri mesajlarıSıradan veri mesajları Daha Güvenli Erişim için Katman 2 ve Katman 3 ACL'yi desteklerKullanıcı ağ güvenliğini artırmak için ilgili veri paketlerini filtreleyebilen MAC adresine veya IP adresine dayalı katı erişim kontrolünü destekleyin. Kurumsal tıbbi ve diğer birimlerin ağ dağıtımı için kullanılabilir.Pazarlama Elemanı APazarlama Personeli BAr-Ge departmanıYasaklıSınırsızİzin verilmişSunucular Birden Çok Saldırı Savunması, Birden Çok Güvenlik LütfuIP / MAC / ARP filtreleme / DoS saldırı korumasını destekleyin, ağ gereksinimlerine göre saldırı korumasını etkinleştirin, kullanıcı ağ güvenliğine birden fazla koruma katmanı getirin ve ağ kararlılığını ve hatasız olmasını sağlayın. Daha fazla özellik

802.1Q VLAN'ı

LLDP Komşu Keşfi

bağlantı noktası toplama

Döngü Koruması

bağlantı noktası yansıtma

DHCP gözetleme

Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
  • TENDA
  • TEG5328P-24-410W
  • 0
  • 72
  • Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri Başa Dön
TEG5328P

Katman-3 Yönlendirme

6kV Yıldırım Koruması

370 W Akıllı PoE Güç Kaynağı

Ayrı SFP Bağlantı Noktaları

EKL

Akıllı QoS

 

Katman-3 Yönlendirme Motoru, Yüksek Verimli Hızlı Yönlendirme

Layer 3 www yönlendirme protokollerini destekler, 400'den fazla terminale kadar Layer 3 iletmeyi destekler, ağ segmentleri genelinde Layer 3 yönlendirme ve iletmeyi kolayca karşılar ve gerçekten Layer 2 ağ izolasyonu ve Layer 3 ağ birlikte çalışmasına ulaşır. İletim için Katman 2 anahtarı kullanmaya kıyasla, bir yönlendiriciden geçmeye gerek yoktur ve iletme hızı daha yüksektir!

Çözüm yükseltmesi
Katman-2 Anahtarı
Katman-3 Anahtarı

370W Akıllı PoE Güç Kaynağı, 2 Kat Yük Kapasitesi

Yeni bir 410W yerleşik PoE gücü kullanarak, AF / AT tam besleme yüklerinin sayısı, sıradan düşük güçlü PoE anahtarlarının iki katıdır!Aynı zamanda, akıllı güç yönetimi işlevine sahip yerleşik PSE çipi, çipin sıcaklığı ve PoE güç kaynağını süreye göre özelleştirin. Cihaz, enerji tüketimini en aza indirmek ve cihazın hizmet ömrünü uzatmak için çalışma saatleri ve boşta kalma süresi boyunca PoE işlevini otomatik olarak açıp kapatacaktır.


Planlanmış PoE açık/kapalı
TEF1109P-8-102W  Ayrı Güç Yönetimi Çipi
Aşırı Yükün Kaçmasını Önler,Cihazın Ömrünü Uzatır.
TEF1109P-8-102W
TEF1109P-8-102W  Güç Yönetimi Yok
Aşırı Yüklenmiş Güç Kaynağı, Cihazın Kısa Ömrü.
TEF1109P-8-102W
TEG5328P

Esnek QoS, Hassas Trafik Kontrolü

TEG5328P-24-410W, daha doğru trafik kontrolü için üç QoS programlama modunu (SP, SWRR, WRR) destekler. QoS işlevi etkinleştirildikten sonra, ağdaki trafik, etiketin önceliğine göre hassas bir şekilde kontrol edilecektir. Mevcut iletim ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için önemli trafiğe öncelik verecek ve sınırlı bant genişliği durumunda büyük miktarda önemsiz trafiği işgal eden veri akışlarının oranını azaltacaktır.

QoS olmadan
QoS ile
Önemli veri mesajlarıÖnemli veri mesajlarıSıradan veri mesajlarıTEG5328P
Önemli veri mesajlarıÖnemli veri mesajlarıSıradan veri mesajlarıTEG5328P
TEG5328P

Daha Güvenli Erişim için Katman 2 ve Katman 3 ACL'yi destekler

Kullanıcı ağ güvenliğini artırmak için ilgili veri paketlerini filtreleyebilen MAC adresine veya IP adresine dayalı katı erişim kontrolünü destekleyin. Kurumsal tıbbi ve diğer birimlerin ağ dağıtımı için kullanılabilir.

Pazarlama Elemanı APazarlama Personeli BAr-Ge departmanıYasaklıSınırsızİzin verilmişSunucularTEF1109P-8-102W
TEG5328P

Birden Çok Saldırı Savunması, Birden Çok Güvenlik Lütfu

IP / MAC / ARP filtreleme / DoS saldırı korumasını destekleyin, ağ gereksinimlerine göre saldırı korumasını etkinleştirin, kullanıcı ağ güvenliğine birden fazla koruma katmanı getirin ve ağ kararlılığını ve hatasız olmasını sağlayın.

TEG5328P

Daha fazla özellik

Tenda

802.1Q VLAN'ı

Tenda

LLDP Komşu Keşfi

Tenda

bağlantı noktası toplama

Tenda

Döngü Koruması

Tenda

bağlantı noktası yansıtma

Tenda

DHCP gözetleme

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.