Bilgisayar » Bilgisayar Bileşenleri » Ekran Kartları
14839_urun_resimleri.php_w_500_urun_kodu_ZT-A30810F-10P

ZOTAC GAMING ZT-A30810F-10P RTX3080Ti AMP HOLO BLACK 12GB GDDR6 3848it HDMI DP RGB

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
ZOTAC GAMING ZT-A30810F-10P RTX3080Ti AMP HOLO BLACK 12GB GDDR6 3848it HDMI DP RGBZOTAC GAMING ZT-A30810F-10P RTX3080Ti AMP HOLO BLACK 12GB GDDR6 3848it HDMI DP RGBZOTAC GAMING ZT-A30810F-10P RTX3080Ti AMP HOLO BLACK 12GB GDDR6 3848it HDMI DP RGBZOTAC GAMING ZT-A30810F-10P RTX3080Ti AMP HOLO BLACK 12GB GDDR6 3848it HDMI DP RGB
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Ödeme

Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ZT-A30810F-10P 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP HoloNVIDIA’nın 2. Nesil RTX mimarisi Ampere tarafından güçlendirilmiş olan Zotac Gaming GeForce RTX 30 Serisi ile muhteşem oyun deneyimini yaşayın. Gelişmiş RT Çekirdekleri ve Tensor Çekirdekleri, yeni akış özellikli çoklu işlemciler ve süper hızlı bellek ile tasarlanmış yeni Zotac Gaming ekran kartları, ultra grafik doğruluğu ile güçlendirilmiş oyun deneyimi sunar.
 • 2. Nesil Ray Tracing Çekirdekleri
 • 3. Nesil Tensor Çekirdekleri
 • HoloBlack tasarımı
 • Spectra 2.0 RGB Aydınlatma
 • IceStorm 2.0 Gelişmiş Soğutma
 • Freeze Fan Stop ile Aktif Fan Kontrolü
 • Metal Ön Plaka ve RGB LED Arka Plaka
 • FireStorm Programı
 • VR Ready

Zotac Gaming GeForce RTX 30 SerisiGücünü NVIDIA Ampere mimarisinden alan Zotac Gaming GeForce RTX 30 Serisi ile tüm sınırları aşın. Gelişmiş RT Çekirdekleri, Tensor Çekirdekleri, yeni akış özellikli çoklu işlemciler ve süper hızlı GDDR6X belleğe ev sahipliği yapan Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ile ultra yüksek grafik doğruluğu ile güçlendirilmiş muhteşem oyun deneyimine terfi edin.

Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP HoloZotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ile oyun deneyiminizi güçlendirerek, en yeni oyunlarda ultra performansın keyfini çıkarın. Soğutma, akustik ve estetik arasındaki ince dengeyi başarı ile yakalamış olan Zotac Gaming ekran kartları, ultra gerçekçi grafiklerle güçlendirilmiş üstün oyun deneyimini bir arada sunar.

Ödüllü TasarımZotac, eşsiz tasarımıyla Red Dot Tasarım Ödülü alan AMP Holo modelini gururla sunar.

Nvidia Ampere Mimarisi
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri, 2 kat fazla işleme hızı
 • 3. nesil Tensor Çekirdekleri, 2 kata kadar fazla işleme hızı
 • Yeni SM, 2 kata kadar FP32 işleme hızı

GeForce RTX 3080 Ti - Mükemmel Oyun DeneyimiGeForce RTX 3080 Ti ekran kartı, NVIDIA’nın 2. Nesil RTX mimarisi Ampere tarafından desteklenen, oyun tutkunlarının arzuladığı en üst düzey performansı sunar. Gelişmiş RT çekirdekleri, tensor çekirdekleri, duraksız işlem özelliğine sahip çoklu işlemciler ve süper hızlı G6X bellek içeren tasarımı sayesinde mükemmel bir oyun deneyimi sağlar.

RTX. Başlıyor.Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin. RTX. Başlıyor.

Ray TracingOyun grafiklerinin uzun yıllardır peşinde koşulan kilometre taşı olan Ray Tracing, ışığın fiziksel davranışını simüle ederek, sinema kalitesindeki görüntüleri gerçek zamanlı işleme imkanını, görsel detay ve gerçekçilik gereksinimi en yüksek seviyede olan oyunlara dahi akıcı biçimde taşıyor.

DLSS Yapay Zeka HızlandırmasıMaksimum FPS. Maksimum Kalite. Yapay Zeka Destekli.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), GeForce RTX GPU'lardaki yapay zeka işlemlerine ayrılmış tensor çekirdeklerini kullanarak görsel gerçekçiliği yepyeni bir düzeye taşıyan, çığır açan bir yapay zeka işleme teknolojisidir. DLSS, oyunlarınızda kare hızlarını artırıp güzel ve keskin grafikler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır. Ray Tracing ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için gereken yüksek performansa da sahip olursunuz.

Üstün PerformansGerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin.

Zaferi Milisaniyeler BelirlerNVIDIA Reflex üst düzey rekabet avantajı sunar. En düşük gecikme süresi. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar ve NVIDIA G-SYNC oyun monitörleri tarafından güçlendirilmiştir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı GeliştirinGeForce RTX 30 Serisi GPU'lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3D sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonellere Yakışır Bir Yayın Yapınİnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bilr biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması sanal arka plan gösterme, kamera görüntüsünü otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi hem ses hem de video kalitesini artıran güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı akışlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar takipçi kitlenize her zaman en iyi şekilde ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

DirectX 12 UltimateOyun geliştiricileri şimdi Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına daha da muhteşem grafikler ekleyebilir. GeForce RTX ekran kartları ışın izleme ve değişken hızla gölgelendirme gibi gelişmiş DX12 özellikleri sunarak oyunlara ultra gerçekçi görsel efektlerin yanı sıra daha yüksek kare hızlarıyla hayat veriyor.

Nvidia Ansel360 derece, HDR ve süper çözünürlüklü fotoğraflar çeken bu güçlü oyun içi fotoğraf modu ile ekran görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürün.

Sanal GerçeklikEn yüksek performanslı grafikler, en akıcı ve etkileyici sanal gerçeklik deneyimlerini sunar.

HoloBlack TasarımıHolografik kaplamaya ve Aurora benzeri bir parıltıya sahip eşsiz HoloBlack tasarımı ve altındaki dinamik Spectra 2.0 RGB aydınlatması ile AMP Holo ekran kartı, sisteminize büyüleyici bir güzellik katar. Aydınlatmayı kapattığınızda dahi AMP Holo’nun, parıltılı tasarımı sayesinde kendini göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Spectra 2.0 ile Dinamik RGB AydınlatmaZotac’ın yepyeni ve gelişmiş aydınlatma sistemi Spectra 2.0 ile aydınlatma ve rengi dilediğiniz gibi ayarlayın. Yalnızca birkaç tıklama ile istediğiniz renk ve aydınlatma modunu seçerek Zotac Gaming ekran kartınızı kişiselleştirip sisteminizle uyumlu hale getirin.

IceStorm 2.0Sıra dışı soğutma performansı sunan gelişmiş soğutma sistemimiz IceStorm 2.0, daha geniş kapsama alanı ile GPU’yu daha iyi soğutmak ve daha güçlü çalışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

11 Kanatlı Fan TasarımıYepyeni 11 kanatlı fan tasarımı, önceki nesil tasarımla kıyaslandığında %10’a kadar daha fazla hava akışı sunar.

Freeze Fan StopFreeze Fan Stop, GPU boştayken fanları otomatik olarak durdurarak verimli ve daha sessiz bir soğutma performansı sunmasının yanı sıra fan sistemindeki aşınma ve yıpranmayı da azaltır.

Aktif Fan KontrolüAktif Fan Kontrolü, Zotac Gaming FireStorm yazılımı ile fanlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlar. Fan dönüşlerini bağımsız olarak ayarlayın ve yalnızca ihtiyaç duyulan yerde ve zamanda artırılmış hava akışı uygulayın.

Geniş Alüminyum Soğutma Bloğu TasarımıYedi adede kadar bakır ısı borusu ile eşleştirilmiş, alüminyum kanatçıklardan oluşan üç grup halindeki soğutma bloğu tasarımı, eski nesle kıyasla daha fazla ısı dağılımı ve daha verimli soğutma performansı sunar.

Maksimum TemasYeni ve geliştirilmiş ısı borusu düzeni, GPU temas alanını arttırarak daha yoğun ısı transferi sağlar. Düzleştirilmiş ve dikey olarak yerleştirilmiş ısı boruları, ısıyı verimli bir şekilde uzaklaştırmak için GPU üzerinde %72’ye kadar daha fazla temas alanına sahiptir.

Daha DayanıklıZotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti serisinin metal ön ve arka plaka tasarımı, kartın sağlamlığını ve yapısal bütünlüğünü arttırarak, Zotac Gaming ekran kartına ekstra dayanıklılık katar.

Zotac Gaming FireStormYenilenmiş Zotac Gaming FireStorm karşınızda. FireStorm yazılımı, kartınızdan en yüksek performansı almanız için yeniden tasarlanmıştır. Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ile ayarlamalarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. FireStorm ile kartınızın saat hızlarını arttırarak hız aşırtma yapabilir, fanlarınızı, kartınızın ısı değerlerini kontrol edebilir ve Spectra aydınlatma sistemini özelleştirebilirsiniz.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.