Güvenlik Ürünleri » Güvenlik Kameraları » IP Güvenlik Kameraları

TENDA CP6 Bebek/Ev Güvenlik Kamerası, WiFi, H265, 2K Çözünürlük, 12Mt Gece Görüşü, Hareket algılama, Ses ve Işık Alarmı, İki Yönlü Ses

:
1,021.23TL
KDV Dahil
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Ürün Açıklamaları

2K versiyonu2K Süper HD, Daha fazla ayrıntı içeren videolar2K çözünürlüklü sensörle donatılan CP6, daha fazla görüntü ayrıntısı gösterir. CP6 ayrıca yüz yakalamayı optimize eder ve arka ışık alanlarını WDR tekniği ile telafi eder.Düşük Işıkta Tam Renkli, Gelişmiş Kızılötesi Gece GörüşüYüksek hassasiyetli görüntü sensörleri ile donatılan CP6, düşük ışık koşullarında bile hassas görüntünün rengini gösterir. Dört dahili 850 nm kızılötesi ışık, daha net gece görüşü sağlıyor ve gece görüş mesafesini 12 m'ye (40 fit) kadar artırıyor.Normal düşük ışık durumuDüşük Işıkta Tam Renkli* Tüm rakamlar Tenda Lab'de test edilmiştir, duruma göre değişiklik gösterebilirEvinizin Her Köşesini Süper HD Olarak GörünYüksek hızlı pan/tilt tasarımı, her yönde esnek dönüş sağlar. CP6 yatayda 360° ve dikeyde 155°'yi (90° yukarı, 65° aşağı) kapsar ve sıfır kör bölge bırakır.DİKEY YUKARI90°YATAY360°DİKEY AŞAĞI65°Güvenlik Koruması için İnsan Şekli AlgılamaAI derin öğrenme algoritmalarına dayanan CP6, insan şeklini ve diğer hareketleri algılayabilir. Hareketi doğru bir şekilde tanır ve şüpheli durumu otomatik olarak yakalar ve ortaya çıkan alarmlar gerçek zamanlı olarak cep telefonunuza gönderilir.Tek tıklama ile devriyePan/tilt partol konumlarını TDSEE Uygulaması aracılığıyla ayarlayabilirsiniz ve kamera, bölgede devriye gezmek için önceden ayarlanmış konuma göre döngüsel olarak döner.Otomatik Hedefleme ve İzlemeAI yapay görme algoritmalarına dayanan "Akıllı İzleme", hareketleri otomatik olarak izleyebilir ve videoyu depolayabilir.Gelişmiş Savunma için Aktif Işıklı ve Sesli AlarmlarUyarı süresi boyunca izinsiz giriş algılandığında, yasa dışı davetsiz misafirleri uyarmak için sesli ve yanıp sönen beyaz ışıklı bir alarm tetiklenir. Aynı zamanda cep telefonunuza alarm mesajı gönderilecektir.İki Yönlü Ses Her Zaman ve Her Yerde Kolay İletişimGerçek zamanlı tam çift yönlü iki yönlü sesli iletişim işlevi, ailenizle her zaman ve her yerde sohbet etmenizi sağlayarak sevdiklerinize en sevgi dolu selamları iletmenizi sağlar.Sesli uyarılarınızı özelleştirinMağaza selamlaması veya hırsızlık uyarısı için 3 kişiselleştirilmiş sesli mesajı özelleştirebilirsiniz.Çift Gelişmiş BağlantıYerleşik özel antenler, Wi-Fi performansını %30 artırır ve sorunsuz çok terminalli video bağlantısı sağlar. RJ45 bağlantısı, wifi olmayan koşullar için ekstra bir bonus.İki Depolama SeçeneğiVideo, yerel Micro SD kartta ve bulut depolama alanında saklanabilir. Cihazlarınızın başına bir vandal kaza gelse bile, videoları bulut kaydına dayalı olarak almaya devam edebilirsiniz.Mikro SD kartBulut depolamaGizliliğinizi koruyun

Usta eve geldiğinde ve APP'ye dokunduğunda kamera aşağı doğru döner

Şifreli veri iletimi. Veri aktarım güvenliğini sağlamak için AES256 bit süper şifreleme kullanır

Bulut veri şifreleme. Şifrelememiz, ISO/IEC 27018 güvenlik sertifikası düzeyine ulaşır ve "dünyanın en katı" veri güvenliği denetimini geçer

Üç Basit Adım, Kolay İnternet Erişimi1 TDSEE Uygulamasını İndirin2 Tenda Security Kaydırma/Eğme Kamerasını Açın3 Uygulamayı çalıştırın ve kamerayı internete bağlamak için talimatları izleyinDestek Masaüstü, Tavan ve Duvar MontajıÜrün ayrı bir "Taban" ile teslim edilmektedir. Kamera doğrudan masaüstüne veya gardırobun üstüne vb. yerleştirilebilir. Ayrıca önce "Taban"ı tavana veya duvara monte edebilir, ardından "Kamera"yı "Taban"a bağlayabilir ve yaklaşık 40° döndürebilirsiniz. °. CP6'yı tavana kurduğunuzda APP'deki ekran döndürme işlevi gereklidir.Çözünürlük3.0 MPGece Görüşü12 MetreLens4.0 mmPoeYokSesVar
Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
  • TENDA
  • TENDA-CP6-BEYAZ
  • 0
  • 56
  • Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri Başa Dön
2K versiyonu

Tenda
Tenda

2K Süper HD, Daha fazla ayrıntı içeren videolar

2K çözünürlüklü sensörle donatılan CP6, daha fazla görüntü ayrıntısı gösterir. CP6 ayrıca yüz yakalamayı optimize eder ve arka ışık alanlarını WDR tekniği ile telafi eder.

Tenda

Düşük Işıkta Tam Renkli, Gelişmiş Kızılötesi Gece Görüşü

Yüksek hassasiyetli görüntü sensörleri ile donatılan CP6, düşük ışık koşullarında bile hassas görüntünün rengini gösterir. Dört dahili 850 nm kızılötesi ışık, daha net gece görüşü sağlıyor ve gece görüş mesafesini 12 m'ye (40 fit) kadar artırıyor.

Tenda
Normal düşük ışık durumu
Düşük Işıkta Tam Renkli
* Tüm rakamlar Tenda Lab'de test edilmiştir, duruma göre değişiklik gösterebilir

Evinizin Her Köşesini Süper HD Olarak Görün

Yüksek hızlı pan/tilt tasarımı, her yönde esnek dönüş sağlar. CP6 yatayda 360° ve dikeyde 155°'yi (90° yukarı, 65° aşağı) kapsar ve sıfır kör bölge bırakır.

DİKEY YUKARI
90°
YATAY
360°
DİKEY AŞAĞI
65°
Tenda

Güvenlik Koruması için İnsan Şekli Algılama

AI derin öğrenme algoritmalarına dayanan CP6, insan şeklini ve diğer hareketleri algılayabilir. Hareketi doğru bir şekilde tanır ve şüpheli durumu otomatik olarak yakalar ve ortaya çıkan alarmlar gerçek zamanlı olarak cep telefonunuza gönderilir.

Tenda

Tek tıklama ile devriye

Pan/tilt partol konumlarını TDSEE Uygulaması aracılığıyla ayarlayabilirsiniz ve kamera, bölgede devriye gezmek için önceden ayarlanmış konuma göre döngüsel olarak döner.

Tenda

Otomatik Hedefleme ve İzleme

AI yapay görme algoritmalarına dayanan "Akıllı İzleme", hareketleri otomatik olarak izleyebilir ve videoyu depolayabilir.

Tenda

Gelişmiş Savunma için Aktif Işıklı ve Sesli Alarmlar

Uyarı süresi boyunca izinsiz giriş algılandığında, yasa dışı davetsiz misafirleri uyarmak için sesli ve yanıp sönen beyaz ışıklı bir alarm tetiklenir. Aynı zamanda cep telefonunuza alarm mesajı gönderilecektir.

Tenda

İki Yönlü Ses Her Zaman ve Her Yerde Kolay İletişim

Gerçek zamanlı tam çift yönlü iki yönlü sesli iletişim işlevi, ailenizle her zaman ve her yerde sohbet etmenizi sağlayarak sevdiklerinize en sevgi dolu selamları iletmenizi sağlar.

Tenda

Sesli uyarılarınızı özelleştirin

Mağaza selamlaması veya hırsızlık uyarısı için 3 kişiselleştirilmiş sesli mesajı özelleştirebilirsiniz.

Tenda

Çift Gelişmiş Bağlantı

Yerleşik özel antenler, Wi-Fi performansını %30 artırır ve sorunsuz çok terminalli video bağlantısı sağlar. RJ45 bağlantısı, wifi olmayan koşullar için ekstra bir bonus.

Tenda

İki Depolama Seçeneği

Video, yerel Micro SD kartta ve bulut depolama alanında saklanabilir. Cihazlarınızın başına bir vandal kaza gelse bile, videoları bulut kaydına dayalı olarak almaya devam edebilirsiniz.

Mikro SD kart
Bulut depolama
Tenda

Gizliliğinizi koruyun

Tenda

Usta eve geldiğinde ve APP'ye dokunduğunda kamera aşağı doğru döner

Tenda

Şifreli veri iletimi. Veri aktarım güvenliğini sağlamak için AES256 bit süper şifreleme kullanır

Tenda

Bulut veri şifreleme. Şifrelememiz, ISO/IEC 27018 güvenlik sertifikası düzeyine ulaşır ve "dünyanın en katı" veri güvenliği denetimini geçer

Üç Basit Adım, Kolay İnternet Erişimi

Tenda
1 TDSEE Uygulamasını İndirin
2 Tenda Security Kaydırma/Eğme Kamerasını Açın
3 Uygulamayı çalıştırın ve kamerayı internete bağlamak için talimatları izleyin

Destek Masaüstü, Tavan ve Duvar Montajı

Ürün ayrı bir "Taban" ile teslim edilmektedir. Kamera doğrudan masaüstüne veya gardırobun üstüne vb. yerleştirilebilir. Ayrıca önce "Taban"ı tavana veya duvara monte edebilir, ardından "Kamera"yı "Taban"a bağlayabilir ve yaklaşık 40° döndürebilirsiniz. °. CP6'yı tavana kurduğunuzda APP'deki ekran döndürme işlevi gereklidir.

Tenda
Çözünürlük3.0 MP
Gece Görüşü12 Metre
Lens4.0 mm
PoeYok
SesVar
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.