Bilgisayar » Bilgisayar Bileşenleri » Ekran Kartları

ASUS TUF-RX7900XT-O20G-GAMING, 20Gb, 320Bit, GDDR6, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı

Markası

ASUS

Stok Kodu

TUF-RX7900XT-O20G-GAMING

Görüntülenme

12

:
38,466.63TL
KDV Dahil
Ad.

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

Asus TUF Gaming Radeon RX 7900 XT OC TUF-RX7900XT-O20G-GAMING 20GB GDDR6 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Asus TUF Gaming Radeon RX 7900 XT OC EditionAsus TUF Gaming Radeon RX 7900 XT OC Edition 20GB GDDR6, düşük sıcaklıklar ve dayanıklılık için baştan sona optimize edildi.
 • Eksen teknolojili fanlar %14 daha fazla hava akışı için büyütüldü
 • Çift rulmanlı fan yatakları geleneksel tasarımlara göre iki kat daha uzun süre dayanıyor
 • Askeri sınıf kapasitörler GPU güç raylarının daha dayanıklı olması amacıyla 105°C’de 20 bin saat çalışma için derecelendirildi
 • Metal Dış İskelet yapısal bütünlük sağlıyor ve havalandırma açıklıkları ısı dağıtımını artırıyor
 • Auto-Extreme hassas otomatik üretim ile daha yüksek güvenilirlik
 • GPU Tweak III yazılımı; kullanışlı performans ayarları, termal kontroller ve sistem takibi sunuyor

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

TUF ile Uçuşa GeçinAMD RDNA 3 Mimarisi, 4K çözünürlük ve ötesinde bolca kare hızı üretmek için gelişmiş soğutma ve güç dağıtımıyla donatıldı. Ayrıca bu ürün, donanımınızı korumak için dayanıklı sağlamlaştırma cephaneliğiyle destekleniyor. Tak, çalıştır ve savaş alanına TUF Gaming Radeon RX 7900 XT ile hakim ol.
 • Havalandırmalı dış iskelet
 • Büyük eksen teknolojili fanlar
 • Devasa soğutma blokları

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

TUF Gaming Radeon RX 7900 XTEşsiz özellikler
 • Eksen teknolojisinde yenilikler
 • Yeni yönler
 • 3.63 slot tasarımı
 • Askeri sınıf 20K kapasitörler
 • Metal dış iskelet

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Eksen Teknolojisinde YeniliklerHava Üstünlüğü
Daha büyük ve daha iyi. Eksen teknolojili fanlar, çift bilyalı rulmanlar üzerinde döner ve karttan %14 daha fazla hava itecek şekilde büyütülmüştür, bu da daha düşük sıcaklıklar, daha az gürültü ve daha yüksek performans için zemin hazırlar.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Yeni YönlerSağlam Düzen
Yanlardaki iki fan, türbülansı azaltmak ve soğutma bloğuna hava iletimini maksimuma çıkarmak için saat yönünün tersine dönüyor. Üç fan da GPU sıcaklıkları 50 santigrat derecenin altına düştüğünde duruyor, böylece sistemi zorlamayan oyunlar oynarken veya hafif görevler yaparken sisteminiz sessizlik içerisinde oluyor. Fanlar, sıcaklık 55 santigrat derecenin üstüne çıktığında yeniden çalışmaya başlıyor. Bunu yaparken iş veya oyunlar için performansı ve akustiği dengeleyen hız eğrisini referans alıyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

3.63 Slot TasarımıIsıya Hükmeden Tasarım
Buhar odası ve büyük soğutma bloğu birleşimi, Radeon RX 7900 XT GPU’dan gelen ısıyı verimli şekilde emiyor. Ardından bu ısı, eksen teknolojili üç adet fan tarafından karttan uzaklaştırılıyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Askeri Sınıf 20K KapasitörlerDirençli Bileşenler
105°C’de 20.000 saat dayanacak şekilde derecelendirilen bir kapasitör dizisi GPU’nun güç raylarına yüksek sıcaklık ve dalgalanma toleransı veriyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Metal Dış İskeletSisteminizi Hazırlayın
Döküm çerçeve, ön koruma ve arka plaka, PCB’nin esnemesini engelliyor ve ısı dağıtımını daha fazla artırmak için büyük havalandırma açıklıkları barındırıyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Tak, Çalıştır ve Performansı Serbest BırakRadeon RX 7900 XT, düşük gürültüyü ve sağlam dayanıklılığı müthiş bir zeminde birleştiriyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Auto-Extreme Teknolojisi - Güvenilirlikte ArtışAuto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Aura Sync - Bırakın Işıldasın!Ön korumadaki Aura uyumlu ARGB aydınlatma, sisteminize bir dizi özelleştirilebilir renk veya işlevsel efekt ekliyor. Uyumlu birçok sistem bileşeniyle bir araya getirin ve sizi benzersiz şekilde yansıtan bir tema yaratmak için aydınlatmayı koordine edin.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Ekran Kartı Tutucu - Güçlü DestekPaket içeriğine dahil ekran Kartı tutucu, bükülmeyi ortadan kaldırıyor ve ayrıca kolayca monte edebilmeniz için tornavidayla birlikte geliyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Oyuncular İçin En Gelişmiş GrafiklerAMD RDNA 3 Chiplet teknolojisinin güçlendirdiği dünyanın ilk oyuncu GPU’ları olan AMD Radeon RX 7000 Serisi ekran kartlarıyla rakipsiz performansı, görselleri ve verimliliği 4K çözünürlükte ve ötesinde deneyimleyin. AMD Radiance Display Engine’in sağladığı yüksek renk doğruluğuyla nefes kesici görüntülere kendinizi kaptırın ve AMD FidelityFX Super Resolution ve Radeon Super Resolution ölçekleme teknolojisiyle kare hızlarını artırın. Daha fazla performans serbest bırakmak için AMD Radeon RX 7000 Serisi ekran kartlarını ve uyumlu AMD Ryzen işlemcileri birleştirerek AMD Smart teknolojilerini etkinleştirin.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Çığır Açan PerformansAMD Radeon RX 7000 Serisi ekran kartları oyun tutkunları için sağladığı yüksek oyun performansla yeni standartlar belirliyor. Gelişmiş AMD RDNA 3 hesaplama birimi, yüksek saat hızları ve chiplet teknolojisi sayesinde oyunları yüksek kare hızlarıyla akıcı bir şekilde oynayın. 24GB’a kadar GDDR6 bellek ve 2.nesil AMD Infinity Cache ile 4K ve ötesinde deneyimler yaşamak için yeni performans seviyelerine ulaşın.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Nefes Kesen GörüntülerOlağanüstü performansla birinci sınıf görüntüler sunan hesaplama tabanlı AMD FidelityFX ve ölçekleme teknolojilerinin bir birleşimiyle yüksek performanslı ultra hızlı oyun deneyimini ve yeni seviyedeki doğruluğu keşfedin. AMD Radiance Display Engine ve DisplayPort 2.1’in sunduğu 8K çözünürlükte 68 milyara varan rengi ve 165Hz yenileme hızını deneyimleyerek kendinizi görüntülere daha faza kaptıracaksınız.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Birlikte Daha GüçlüAMD Radeon ile Birleştirme AMD Smart teknolojilerini etkinleştirmek için AMD Radeon RX 7000 Serisi ekran kartlarını ve AMD Ryzen işlemcilerini birleştirin. Oyunlarda üstünlüğe sahip olmak için olağanüstü performansı açığa çıkarın. AMD Software ile AMD Radeon RX 7000 Serisi ekran kartınızı geliştirin: En iyi oyun deneyimi için Adrenalin Edition uygulaması sağlam sürücüler barındırıyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Performansı Yükseltin. Doğruluğu Zirveye ÇıkarınAMD FidelityFX Super Resolution teknolojisi, ölçekleme teknolojisini yeni seviyeye taşıyor. Desteklenen oyunlarda kare hızlarını artırırken inanılmaz görüntü kalitesi sağlıyor. AMD Radeon Super Resolution (RSR), sürücü düzeyinde FSR teknolojisinden yararlanarak size binlerce oyunda ölçeklenmiş performans avantajları sunuyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

GPU Tweak IIIASUS GPU Tweak III, daha önce hiç olmadığı kadar sezgisel ve özellik bakımından zengin. Yenilenmiş arayüz, merkezi kontrol ekranına önemli işlevleri entegre ederek harika erişilebilirlik sunuyor. Voltaj-Frekans ayarlarımız, hız aşırtmayı daha kolay hale getirebilmek için düzenlendi. 0dB fan teknolojisi, otomatik profil değiştirme, tamamen özelleştirilebilen ekran menüsü ve günlük kaydı alma gibi ek özellikler, ekran kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

QuantumCloudQuantumcloud boşta duran GPU’nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Bunlara ek olarak, QuantumCloud hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Asus TUF-RX7900XT-O20G-GAMING Ekran Kartı

Teknik Özellikler
Grafik İşlemciAMD Radeon RX 7900 XT
Bus Veri StandardıPCI Express 4.0
OpenGLOpenGL 4.6
Video Belleği20GB GDDR6
Saat HızıOC mode: 2535 MHz (Boost Clock) / 2175 MHz (Game Clock), Default mode: 2500 MHz (Boost Clock) / 2130 MHz (Game Clock)
Akış İşlemcileri5376
Bellek Hızı20 Gbps
Bellek Arayüzü320-bit
Dijital Maks. Çözünürlük7680 x 4320
HDMIVar x 1 (HDMI 2.1)
DisplayPortVar x 3 (DisplayPort 2.1)
HDCP DesteğiVar (2.3)
Maks. Görüntü Çıkış Desteği4
NVlink/ Crossfire DesteğiHayır
Tavsiye Edilen PSU750W
Güç Bağlantıları3 x 8-pin
YazılımASUS GPU Tweak III & Sürücüler
Aura SyncARGB
Boyutlar352.9 x 158.2 x 72.6 mm
Slot3.63 Slot
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.