Bilgisayar » Ağ, Modem Ürünleri » Access Point

TP-LINK OMADA PROJE, EAP650 1Port Gbit, AX3000, WiFi 6, Dual Band, Tavan tipi, Access Point

:
4,799.84TL
KDV Dahil
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Ürün Açıklamaları

Yeni Dönem Kurumsal WiFi 6 ile İşinizi GüçlendirinWiFi 6, daha yüksek hızlar, daha düşük gecikme, daha az parazit ve daha yüksek kapasite sağlar.Omada SDN'ye Sorunsuz EntegrasyonOmada Yazılım Tanımlı Ağ (SDN) platformu, erişim noktaları, anahtarlar ve yönlendiriciler dahil olmak üzere ağ cihazlarını entegre eder. %100 merkezi bulut yönetimi sağlar ve tek bir arabirimden kontrol edilen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ağ oluşturur.Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı ve genel Performansı Optimize Etmek*Aynı ağdaki komşu AP'lerin kanal ayarlarını ve iletim gücü seviyelerini otomatik olarak ayarlayarak WiFi parazitini önemli ölçüde azaltırken güçlü kablosuz performans sağlar.Omada Mesh ile Kolay Dağıtım ve Daha Yüksek Performans§Kolay Eşleştirme, Daha Az KablolamaMesh teknolojisi ile Omada EAP'ler, WiFi sinyalinizi kablosuz olarak kablolaması zor alanlara daha fazla ve daha esnek bir şekilde genişleterek sizi ekstra kablolardan kurtarır.Optimize Ağ PerformansıAkıllı kendi kendine düzenleme, EAP'ler arasındaki en iyi yolu optimize ederken, kendi kendini iyileştirme özelliği, bir AP kesintiye uğradığında bile çevrimiçi kalmanızı sağlar.Hızlı Dolaşım ile Her Zaman Sorundan Uzak§İstemcileri en uygun sinyale sahip erişim noktalarına otomatik olarak geçirerek, hareket halindeyken müşterilerin kesintisiz akışın keyfini çıkarmasını sağlar.Ultra İnce Tasarım ile Daha Yüksek PerformansKompakt tasarımlı olağanüstü performans, yerden tasarruf sağlarken basit WiFi kurulumu sağlar. Zarif görünümü, EAP650'yi herhangi bir modern ofis, otel, sınıf veya kafeye mükemmel şekilde uyum sağlar.

†Maksimum kablosuz sinyal hızları, IEEE Standard 802.11 özelliklerinden türetilen fiziksel hızlardır. Gerçek kablosuz veri çıkışı ve kablosuz kapsama alanı garanti edilmez ve 1) yapı malzemeleri, fiziksel nesneler ve engeller dahil çevresel faktörler, 2) yerel parazit, trafik hacmi ve yoğunluğu, ürün konumu gibi ağ koşulları, ürünün konumu, ağ karmaşıklığı ve ağ ek yükü ve 3) nominal performans, konum, bağlantı, kalite ve istemci durumu dahil olmak üzere istemci sınırlamaları.‡WiFi 6 (802.11ax) ve OFDMA, HE160 ve 1024-QAM dahil özelliklerinin kullanımı, müşterilerin ilgili özellikleri desteklemesini gerektirir. 160 MHz bant genişliği yalnızca 5 GHz bandında kullanılabilir. Düzenleme kısıtlamaları nedeniyle bazı bölgelerde/ülkelerde kullanılamayabilir. Çift kanal genişliği, genel WiFi 6 AP'ler için 80 MHz'e kıyasla 160 MHz'e karşılık gelir.§Omada Mesh, Seamless Roaming ve Captive Portal, Omada SDN denetleyicilerinin kullanılmasını gerektirir. Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulmak için //tp-link.com/en/omada-mesh/product-list/ adresine gidin ve Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulun ve Kullanıcıya bakın. Yapılandırma yöntemleri için Omada SDN denetleyicilerinin kılavuzları.*Sıfır Dokunuşla Sağlama ve Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı, Omada Bulut Tabanlı Denetleyicinin kullanılmasını gerektirir. Hangi modellerin Omada Bulut Tabanlı Denetleyici ile uyumlu olduğunu doğrulamak için //tp-link.com/en/omada-cloud-based-controller/product-list/ adresine gidin.

TP-Link HakkındaTP-Link 170’yi aşkın ülkede bulunan ve milyonlarca müşterisi ile beraber dünyanın 1 numaralı kablosuz ağ üreticisidir Güçlü ARGE’si, verimli ve sıkı yönetimi ile beraber, tüm dünya çapındaki kullanıcılar için, ADSL, Routers, IP Kameralar, Powerline Adatörler, Pirint Sunucular, Medya Çeviriciler ve Ağ sunucuları ile beraber ödül kazanan ürünler üretmeye devam etmektedir.TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve genişbant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almaktadır*.Tp-Link EAP650, AX3000 Mbps Tavan Tipi Wifi 6 Access Point Özellikleri3G/4G DesteğiYokAccess Point ÖzelliğiVarAnten Sayısı4Port Sayısı1Router ÖzelliğiYok
Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
  • Tp-Link
  • EAP650
  • 0
  • 126
  • Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri Başa Dön
Yeni Dönem Kurumsal WiFi 6 ile İşinizi Güçlendirin
WiFi 6, daha yüksek hızlar, daha düşük gecikme, daha az parazit ve daha yüksek kapasite sağlar.
Omada SDN'ye Sorunsuz Entegrasyon
Omada Yazılım Tanımlı Ağ (SDN) platformu, erişim noktaları, anahtarlar ve yönlendiriciler dahil olmak üzere ağ cihazlarını entegre eder. %100 merkezi bulut yönetimi sağlar ve tek bir arabirimden kontrol edilen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ağ oluşturur.
Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı ve genel Performansı Optimize Etmek*
Aynı ağdaki komşu AP'lerin kanal ayarlarını ve iletim gücü seviyelerini otomatik olarak ayarlayarak WiFi parazitini önemli ölçüde azaltırken güçlü kablosuz performans sağlar.
Omada Mesh ile Kolay Dağıtım ve Daha Yüksek Performans§
Kolay Eşleştirme, Daha Az Kablolama
Mesh teknolojisi ile Omada EAP'ler, WiFi sinyalinizi kablosuz olarak kablolaması zor alanlara daha fazla ve daha esnek bir şekilde genişleterek sizi ekstra kablolardan kurtarır.
Optimize Ağ Performansı
Akıllı kendi kendine düzenleme, EAP'ler arasındaki en iyi yolu optimize ederken, kendi kendini iyileştirme özelliği, bir AP kesintiye uğradığında bile çevrimiçi kalmanızı sağlar.
Hızlı Dolaşım ile Her Zaman Sorundan Uzak§
İstemcileri en uygun sinyale sahip erişim noktalarına otomatik olarak geçirerek, hareket halindeyken müşterilerin kesintisiz akışın keyfini çıkarmasını sağlar.
Ultra İnce Tasarım ile Daha Yüksek Performans
Kompakt tasarımlı olağanüstü performans, yerden tasarruf sağlarken basit WiFi kurulumu sağlar. Zarif görünümü, EAP650'yi herhangi bir modern ofis, otel, sınıf veya kafeye mükemmel şekilde uyum sağlar.

†Maksimum kablosuz sinyal hızları, IEEE Standard 802.11 özelliklerinden türetilen fiziksel hızlardır. Gerçek kablosuz veri çıkışı ve kablosuz kapsama alanı garanti edilmez ve 1) yapı malzemeleri, fiziksel nesneler ve engeller dahil çevresel faktörler, 2) yerel parazit, trafik hacmi ve yoğunluğu, ürün konumu gibi ağ koşulları, ürünün konumu, ağ karmaşıklığı ve ağ ek yükü ve 3) nominal performans, konum, bağlantı, kalite ve istemci durumu dahil olmak üzere istemci sınırlamaları.
‡WiFi 6 (802.11ax) ve OFDMA, HE160 ve 1024-QAM dahil özelliklerinin kullanımı, müşterilerin ilgili özellikleri desteklemesini gerektirir. 160 MHz bant genişliği yalnızca 5 GHz bandında kullanılabilir. Düzenleme kısıtlamaları nedeniyle bazı bölgelerde/ülkelerde kullanılamayabilir. Çift kanal genişliği, genel WiFi 6 AP'ler için 80 MHz'e kıyasla 160 MHz'e karşılık gelir.
§Omada Mesh, Seamless Roaming ve Captive Portal, Omada SDN denetleyicilerinin kullanılmasını gerektirir. Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulmak için //tp-link.com/en/omada-mesh/product-list/ adresine gidin ve Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulun ve Kullanıcıya bakın. Yapılandırma yöntemleri için Omada SDN denetleyicilerinin kılavuzları.
*Sıfır Dokunuşla Sağlama ve Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı, Omada Bulut Tabanlı Denetleyicinin kullanılmasını gerektirir. Hangi modellerin Omada Bulut Tabanlı Denetleyici ile uyumlu olduğunu doğrulamak için //tp-link.com/en/omada-cloud-based-controller/product-list/ adresine gidin.

TP-Link Hakkında
TP-Link 170’yi aşkın ülkede bulunan ve milyonlarca müşterisi ile beraber dünyanın 1 numaralı kablosuz ağ üreticisidir Güçlü ARGE’si, verimli ve sıkı yönetimi ile beraber, tüm dünya çapındaki kullanıcılar için, ADSL, Routers, IP Kameralar, Powerline Adatörler, Pirint Sunucular, Medya Çeviriciler ve Ağ sunucuları ile beraber ödül kazanan ürünler üretmeye devam etmektedir.

TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve genişbant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almaktadır*.

Tp-Link EAP650, AX3000 Mbps Tavan Tipi Wifi 6 Access Point Özellikleri

3G/4G DesteğiYok
Access Point ÖzelliğiVar
Anten Sayısı4
Port Sayısı1
Router ÖzelliğiYok
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.