Ev Elektronik » Elektrikli Ev Aletleri » Priz, Lamba, Aydınlatma Ürünleri

TP-LINK Tapo L630 Wi-Fi Çok Renkli Akıllı Spot Lamba

:
420.67TL
KDV Dahil
Stok 10+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Ürün Açıklamaları

TP-LINK Tapo L630 Çok Renkli Akıllı Wi-Fi Spot Lamba ÖzellikleriTP-LINK TAPO L630 AKILLI Wİ-Fİ SPOT LAMBA

 

16 Milyon Renk - Geniş renk yelpazesinden istediğinizi renkleri ve hatta istediğiniz ışık parlaklığını seçerek çekici ve harika ortamlar yaratın. Ayarlanabilir Beyaz - Renk sıcaklığını değişen ihtiyacınıza göre 2.200 K ile 6.500 K arasında ayarlayın. Yüksek Lümen & Ayarlanabilir Işık Şiddeti - Her objeyi aydınlatmaya yetecek kadar parlaklık sağlayan 350 lm ışık yayar ve %1 - 100% arasında istediğiniz şiddette ayarlanabilir. GU10 Duy - Herhangi bir GU10 armatürüyle tam uyumlu İlk denemede zahmetsizce yerleştirilir. - Compatible with any GU10 fixtures well. No extra burden for your first attempt. Gruplandırma - Uygulamada tek bir dokunuşla tüm Tapo Akıllı Spot Lambaları yönetin Enerji Tasarrufu - Parlaklık ve kaliteden ödün vermeden enerji tasarrufu sağlayın. Uzaktan Kontrol – Tapo uygulamasıyla spot lambaları anında açın veya kapatın. Programlama - Akıllı cihazlarını otomatik olarak yönetmek için sabit bir program belirleyin. Zamanlayıcı - Daha hassas zaman yönetimi için geri sayım listesi oluşturun. Sesli kumanda – Amazon Alexa veya Google Asistan ile sesli komutlar vererek Akıllı Spot Lambalarınızı kumanda edin. Kolay Kurulum ve Kullanım – Çoklayıcı gerektirmez, ücretsiz uygulama üzerinden hızlı kurulum ve kolay yönetim.Moduna Göre, Rengini BelirleAkıllı Wi-Fi Spot Lamba, Çok Renkli

 

350 Lümen, Ayarlanabilir Çoklu RenkTapo L630'un esnek yönetilebilirliği, akıllı yaşama yeni bir anlam katıyor. Değişen ihtiyaçlarınıza göre parlaklık & renk sıcaklığını kolaylıkla ayarlayabilir ve 16 milyon renk arasında geçiş yapabilirsiniz. Tapo Akıllı Spot Lambaların etkilerini anında görmek için aşağıdaki düğmelere basınız.

 

Sıva Altı Armatürlerle EşleştirinEvrensel GU10 lamba armatürleri, spot lamba montajını son derece kolaylaştırmaktadır. Yeni başlayanlar tarafından lambaların kolaylıkla yerleştirilmesini sağlar.

 

Dikkat Çekmek İçinTapo L630, favori süper kahraman replikaları, maketler ve tablolarınızı ön plana çıkarmak için belirli bir noktayı aydınlatır. İzleyicilerinizin dikkatini çekerken ayrıntıları gözler önüne serer.

 

Geniş Mekanlar için Üstün LambalarMüze, sergi gibi yerler için Akıllı Spot Lambalar, enerji tasarruflu aydınlatma seçeneği olarak gücünü gösteriyor. Işık yoğunluğu ile mekandaki genel yumuşatma etkisi arasında iyi bir denge sağlar.

 

Ortam Moduna GeçinTam bir rahatlama için, Akıllı Spot Lambanın parlaklığını düşük seviyelere ayarlayabilirsiniz. Evinizde aradığınız huzuru size sağlayacaktır.

 

Planlayıcı & ZamanlayıcıHayatınızı Kolaylıkla Yönetin Lambalarınızı belirlediğiniz parlaklık düzeyinde açmak/kapatmak için bir düzenli programlar ayarlayın. Gündoğumu ve günbatımı modları, saat dilimize göre spot lambanızı otomatik olarak açar veya kapatır.Ellerinizi Serbestleştiren Sesli KumandaSpot lambayı açmak/kapatmak veya okuma, film izleme veya parti ortamını oluşturmak için oturduğunuz yerde basit sesli komutlar kullanın.Çoklu Cihaz YönetimiAkıllı Spot Lambalarınızı gruplandırın ve parlaklıkları, renkleri ve daha fazlasını aynı anda yönetin. Lambalarınızı ve cihazlarınızı aynı anda açın/kapatın.Çevre Dostu Akıllı Yaşam TarzıEnerji tasarrufu özelliklerine sahip Tapo L630, enerji kullanım ve maliyetinizi düşürmek için 20-30 spot lambayı gruplandırarak aynı anda yönetir.

 

Tapo Akıllı Evin Potansiyelini Açığa ÇıkarınTapo tarafından geliştirilen Akıllı Ev Cihazlarının sunduğu yenilikleri keşfedin ve otomatik & entegre ev deneyimiyle kendinizi şaşırtın.
Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
  • Tp-Link
  • TAPO-L630
  • 0
  • 40
Ürün Özellikleri Başa Dön

TP-LINK Tapo L630 Çok Renkli Akıllı Wi-Fi Spot Lamba Özellikleri

TP-LINK Tapo L630 Çok Renkli Akıllı Wi-Fi Spot Lamba

TP-LINK TAPO L630 AKILLI Wİ-Fİ SPOT LAMBA

 

16 Milyon Renk - Geniş renk yelpazesinden istediğinizi renkleri ve hatta istediğiniz ışık parlaklığını seçerek çekici ve harika ortamlar yaratın.
 
Ayarlanabilir Beyaz - Renk sıcaklığını değişen ihtiyacınıza göre 2.200 K ile 6.500 K arasında ayarlayın.
 
Yüksek Lümen & Ayarlanabilir Işık Şiddeti - Her objeyi aydınlatmaya yetecek kadar parlaklık sağlayan 350 lm ışık yayar ve %1 - 100% arasında istediğiniz şiddette ayarlanabilir.
 
GU10 Duy - Herhangi bir GU10 armatürüyle tam uyumlu İlk denemede zahmetsizce yerleştirilir. - Compatible with any GU10 fixtures well. No extra burden for your first attempt.
 
Gruplandırma - Uygulamada tek bir dokunuşla tüm Tapo Akıllı Spot Lambaları yönetin
 
Enerji Tasarrufu - Parlaklık ve kaliteden ödün vermeden enerji tasarrufu sağlayın.
 
Uzaktan Kontrol – Tapo uygulamasıyla spot lambaları anında açın veya kapatın.
 
Programlama - Akıllı cihazlarını otomatik olarak yönetmek için sabit bir program belirleyin.
 
Zamanlayıcı - Daha hassas zaman yönetimi için geri sayım listesi oluşturun.
 
Sesli kumanda – Amazon Alexa veya Google Asistan ile sesli komutlar vererek Akıllı Spot Lambalarınızı kumanda edin.
 
Kolay Kurulum ve Kullanım – Çoklayıcı gerektirmez, ücretsiz uygulama üzerinden hızlı kurulum ve kolay yönetim.

Moduna Göre, Rengini Belirle

Akıllı Wi-Fi Spot Lamba, Çok Renkli

 

350 Lümen, Ayarlanabilir Çoklu Renk

Tapo L630'un esnek yönetilebilirliği, akıllı yaşama yeni bir anlam katıyor. Değişen ihtiyaçlarınıza göre parlaklık & renk sıcaklığını kolaylıkla ayarlayabilir ve 16 milyon renk arasında geçiş yapabilirsiniz. Tapo Akıllı Spot Lambaların etkilerini anında görmek için aşağıdaki düğmelere basınız.

 

Sıva Altı Armatürlerle Eşleştirin

Evrensel GU10 lamba armatürleri, spot lamba montajını son derece kolaylaştırmaktadır. Yeni başlayanlar tarafından lambaların kolaylıkla yerleştirilmesini sağlar.

 

Dikkat Çekmek İçin

Tapo L630, favori süper kahraman replikaları, maketler ve tablolarınızı ön plana çıkarmak için belirli bir noktayı aydınlatır. İzleyicilerinizin dikkatini çekerken ayrıntıları gözler önüne serer.

 

Geniş Mekanlar için Üstün Lambalar

Müze, sergi gibi yerler için Akıllı Spot Lambalar, enerji tasarruflu aydınlatma seçeneği olarak gücünü gösteriyor. Işık yoğunluğu ile mekandaki genel yumuşatma etkisi arasında iyi bir denge sağlar.

 

Ortam Moduna Geçin

Tam bir rahatlama için, Akıllı Spot Lambanın parlaklığını düşük seviyelere ayarlayabilirsiniz. Evinizde aradığınız huzuru size sağlayacaktır.

 

Planlayıcı & Zamanlayıcı

Hayatınızı Kolaylıkla Yönetin
 
Lambalarınızı belirlediğiniz parlaklık düzeyinde açmak/kapatmak için bir düzenli programlar ayarlayın. Gündoğumu ve günbatımı modları, saat dilimize göre spot lambanızı otomatik olarak açar veya kapatır.

Ellerinizi Serbestleştiren Sesli Kumanda

Spot lambayı açmak/kapatmak veya okuma, film izleme veya parti ortamını oluşturmak için oturduğunuz yerde basit sesli komutlar kullanın.

Çoklu Cihaz Yönetimi

Akıllı Spot Lambalarınızı gruplandırın ve parlaklıkları, renkleri ve daha fazlasını aynı anda yönetin. Lambalarınızı ve cihazlarınızı aynı anda açın/kapatın.

Çevre Dostu Akıllı Yaşam Tarzı

Enerji tasarrufu özelliklerine sahip Tapo L630, enerji kullanım ve maliyetinizi düşürmek için 20-30 spot lambayı gruplandırarak aynı anda yönetir.

 

Tapo Akıllı Evin Potansiyelini Açığa Çıkarın

Tapo tarafından geliştirilen Akıllı Ev Cihazlarının sunduğu yenilikleri keşfedin ve otomatik & entegre ev deneyimiyle kendinizi şaşırtın.
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.