Bilgisayar » Bilgisayar Bileşenleri » Diskler (HDD, SSD) » HDD Diskler

WD PURPLE, WD23PURZ, 3.5, 2TB, 256Mb, 5400 Rpm, 7/24 Güvenlik, HDD

:
1,927.93TL
KDV Dahil
Stok 10+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Ürün Açıklamaları

Ödün Vermeyen Gözetim Depolaması

WD Purple diskler, 7x24 video gözetim kaydının zorluklarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu sürücüler, NVR ortamlarındaki yüksek ısı dalgalanmalarına ve ekipman titreşimlerine dayanmaya yardımcı olmak için özel olarak gözetim için tasarlanmıştır. Ortalama bir masaüstü diski, yüksek tanımlı bir gözetim sisteminin her zaman açık olan 7/24 zorlu ortamını değil, yalnızca kısa aralıklarla çalışacak şekilde üretilmiştir. WD Purple sürücülerle, çok çeşitli güvenlik sistemlerinde uyumluluğu test edilmiş, güvenilir, gözetim sınıfı depolama elde edersiniz. Özel AllFrame™ teknolojisi, çerçeve kaybını azaltmaya ve genel video oynatmayı iyileştirmeye yardımcı olur.

//youtu.be/iFFQHm3uuQc

Endüstri Lideri Depolama. Güvenebileceğiniz GözetimWestern Digital, on yılı aşkın bir süredir gözetim düzeyinde depolama sağlıyor. WD Purple gözetim depolaması ile sürücüler, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda kaliteli videoya güvenebilmeniz için yüksek sıcaklık, her zaman açık olan gözetim sistemleri için tasarlanmıştır. WD Purple, güvenebileceğiniz ve 3 yıllık sınırlı garantiyle desteklenen akıllı video depolama sunar 6 .

Western Digital'in Özel AllFrame™ TeknolojisiTüm WD Purple diskleri, video karesi düşüşlerini azaltmaya yardımcı olan ve video kaydını ve oynatmayı iyileştiren AllFrame™ teknolojisi ile donatılmıştır.

Gelişmiş İş Yükü DerecelendirmeleriWD Purple diskler, ana akım video gözetim DVR ve NVR sistemlerinin benzersiz taleplerini karşılamak için 180 TB/yıl'a kadar 2 (masaüstü sürücülerin üç katına kadar) bir iş yükü derecelendirmesine sahiptir. 

Birden Çok Kamera, Birden Çok AkışModern kayıt cihazları artık kamera başına birden çok video akışını destekliyor. WD Purple sürücüler, 64 adede kadar tek akışlı HD kamerayı destekler 5 . Bu kadar çok seçenekle, gelecekte güvenlik uygulamalarınızı yükseltme veya genişletme esnekliğine sahipsiniz.

Gözetim Çözümleri için Tasarlandı1 milyon saate kadar 3 MTBF ile WD Purple diskler, 7/24 çalışan ana akım gözetim DVR'leri ve NVR'ler için tasarlanmıştır. Kararmaya karşı dayanıklı bileşenler 7 ve sekizden fazla sürücü yuvasına 4 sahip depolama sistemleri desteğiyle WD Purple sürücüler, zorlu ortamlarda bile güvenilir çalışma sağlar.

Geniş Uyumluluk. Sorunsuz EntegrasyonWD Purple sabit sürücüleri, uyumluluk göz önünde bulundurularak üretilmiştir, böylece gözetim sisteminize hızlı ve sorunsuz bir şekilde kapasite ekleyebilirsiniz. Desteklenen çok çeşitli sektör lideri muhafazalar ve yonga setleri ile, sizin için doğru olan DVR veya NVR yapılandırmasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Üç Yıllık Sınırlı Garanti Sektör lideri bir sabit sürücü üreticisi olarak Western Digital, her WD Purple sürücüye dahil olan  3 yıllık sınırlı garanti 6ile gözetim depolama çözümlerinin arkasında durur .  

Tam ÖzelliklerÖzelliklerAna akım gözetleme sistemleri için tasarlandıWD AllFrame teknolojisi, ana akım gözetim uygulamalarına özgü yazma yoğun, düşük bit hızlı, yüksek akış sayılı iş yükleri için optimizasyonlar sunar180 TB/yıl'a kadar iş yükü oranını ve 16'ya kadar bölmeyi destekler Kapasite2TBForm faktörü3,5 inçBağlayıcıSAATUyumluluk64 adede kadar HD kamera16 adede kadar sürücü yuvasıAllFrame üretici yazılımı teknolojisiArayüzSAATTransfer oranı175 MB/sn'ye kadarDisk Hızı (RPM)Kayıt TeknolojisiCMRÖnbellek Boyutu256MBGaranti3 Yıllık Sınırlı GarantiBoyutlar (U x G x Y)5,79" x 4" x 1,03"Ağırlık450 grModel numarasıWD22PURZÇalışma sıcaklığı0°C ila 65°CÇalışma Dışı Sıcaklık-40°C ila 70°CsertifikalarBSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Mağrip, RCM, UKCA, VCCI, CB-Şeması, TUV, UL
Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
 • Western Digital
 • WD23PURZ
 • 0
 • 23
 • Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri Başa Dön

Ödün Vermeyen Gözetim Depolaması

WD Purple diskler, 7x24 video gözetim kaydının zorluklarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu sürücüler, NVR ortamlarındaki yüksek ısı dalgalanmalarına ve ekipman titreşimlerine dayanmaya yardımcı olmak için özel olarak gözetim için tasarlanmıştır. Ortalama bir masaüstü diski, yüksek tanımlı bir gözetim sisteminin her zaman açık olan 7/24 zorlu ortamını değil, yalnızca kısa aralıklarla çalışacak şekilde üretilmiştir. WD Purple sürücülerle, çok çeşitli güvenlik sistemlerinde uyumluluğu test edilmiş, güvenilir, gözetim sınıfı depolama elde edersiniz. Özel AllFrame™ teknolojisi, çerçeve kaybını azaltmaya ve genel video oynatmayı iyileştirmeye yardımcı olur.

WD Purple WD23PURZ 2TB Güvenlik Diski

//youtu.be/iFFQHm3uuQc

Endüstri Lideri Depolama. Güvenebileceğiniz Gözetim
Western Digital, on yılı aşkın bir süredir gözetim düzeyinde depolama sağlıyor. WD Purple gözetim depolaması ile sürücüler, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda kaliteli videoya güvenebilmeniz için yüksek sıcaklık, her zaman açık olan gözetim sistemleri için tasarlanmıştır. WD Purple, güvenebileceğiniz ve 3 yıllık sınırlı garantiyle desteklenen akıllı video depolama sunar 6 .

Western Digital'in Özel AllFrame™ Teknolojisi
Tüm WD Purple diskleri, video karesi düşüşlerini azaltmaya yardımcı olan ve video kaydını ve oynatmayı iyileştiren AllFrame™ teknolojisi ile donatılmıştır.

Gelişmiş İş Yükü Derecelendirmeleri
WD Purple diskler, ana akım video gözetim DVR ve NVR sistemlerinin benzersiz taleplerini karşılamak için 180 TB/yıl'a kadar 2 (masaüstü sürücülerin üç katına kadar) bir iş yükü derecelendirmesine sahiptir. 

Birden Çok Kamera, Birden Çok Akış
Modern kayıt cihazları artık kamera başına birden çok video akışını destekliyor. WD Purple sürücüler, 64 adede kadar tek akışlı HD kamerayı destekler 5 . Bu kadar çok seçenekle, gelecekte güvenlik uygulamalarınızı yükseltme veya genişletme esnekliğine sahipsiniz.

Gözetim Çözümleri için Tasarlandı
1 milyon saate kadar 3 MTBF ile WD Purple diskler, 7/24 çalışan ana akım gözetim DVR'leri ve NVR'ler için tasarlanmıştır. Kararmaya karşı dayanıklı bileşenler 7 ve sekizden fazla sürücü yuvasına 4 sahip depolama sistemleri desteğiyle WD Purple sürücüler, zorlu ortamlarda bile güvenilir çalışma sağlar.

Geniş Uyumluluk. Sorunsuz Entegrasyon
WD Purple sabit sürücüleri, uyumluluk göz önünde bulundurularak üretilmiştir, böylece gözetim sisteminize hızlı ve sorunsuz bir şekilde kapasite ekleyebilirsiniz. Desteklenen çok çeşitli sektör lideri muhafazalar ve yonga setleri ile, sizin için doğru olan DVR veya NVR yapılandırmasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Üç Yıllık Sınırlı Garanti Sektör lideri bir sabit sürücü üreticisi olarak Western Digital, her WD Purple sürücüye dahil olan  3 yıllık sınırlı garanti 6
ile gözetim depolama çözümlerinin arkasında durur .  

Tam Özellikler

Özellikler
 • Ana akım gözetleme sistemleri için tasarlandı
 • WD AllFrame teknolojisi, ana akım gözetim uygulamalarına özgü yazma yoğun, düşük bit hızlı, yüksek akış sayılı iş yükleri için optimizasyonlar sunar
 • 180 TB/yıl'a kadar iş yükü oranını ve 16'ya kadar bölmeyi destekler 
Kapasite
2TB
Form faktörü
3,5 inç
Bağlayıcı
SAAT
Uyumluluk
 • 64 adede kadar HD kamera
 • 16 adede kadar sürücü yuvası
 • AllFrame üretici yazılımı teknolojisi
Arayüz
SAAT
Transfer oranı
175 MB/sn'ye kadar
Disk Hızı (RPM)
Kayıt Teknolojisi
CMR
Önbellek Boyutu
256MB
Garanti
3 Yıllık Sınırlı Garanti
Boyutlar (U x G x Y)
5,79" x 4" x 1,03"
Ağırlık
450 gr
Model numarası
WD22PURZ
Çalışma sıcaklığı
0°C ila 65°C
Çalışma Dışı Sıcaklık
-40°C ila 70°C
sertifikalar
BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Mağrip, RCM, UKCA, VCCI, CB-Şeması, TUV, UL
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.