Bilgisayar » Bilgisayar Bileşenleri » İşlemciler » İntel

INTEL i5-12500 6 Core, 3.0Ghz, 18Mb, 65W, LGA1700, 12.Nesil, TRAY, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)

:
6,185.91TL
KDV Dahil
Stok 10+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Ürün Açıklamaları

Intel Core i5-12500 4.60GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek 1700 İşlemci Tray

12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemci, x86 mimarisi performansını yeniden tanımlar. Yeni performans hibrit mimarimiz, Performans çekirdeklerini ve Verimlilik çekirdeklerini birleştirerek1 oyun deneyimini, üretkenliği ve içerik oluşturmayı üst seviyeye çıkarır. Bu çığır açan işlemciler, işletim sisteminin iş yüklerini akıllı bir şekilde optimize etmesine yardımcı olarak yürütme işlemleri için temel çekirdek yerleşimini en iyi şekilde kullanmasına yardımcı olur ve işlemci tasarımında gelecekteki atılımlar için zemin hazırlar. Sektörde ilk PCIe 5.0 ve DDR5 bellek için hazır olma gibi en yeni platform yeniliklerinin keyfini çıkarın. Intel® UHD Grafikleri ile 8K’ya varan HDR desteği ve 4 eş zamanlı 4K ekranı görüntüleyebilme yeteneğiyle nefes kesen görsel bir deneyim elde edin. 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler, maksimum esneklik için çok çeşitli seçeneklerle sunulur. Bu sayede oyun oynama, çalışma ve içerik oluşturma için her zamankinden farklı performans ve termal özellikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Çığır Açan Çekirdek Teknolojisi

Çekirdek performansında çığır açan bir gelişme olan 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler, x86 mimarisine yönelik devrim yaratan bir yaklaşım sunar. Performans çekirdekleri veya “P çekirdekler”, tek ve az iş parçacıklı performans için optimize edilmişken Verimlilik çekirdekleri veya “E çekirdekler” de çok iş parçacıklı iş yüklerini ölçeklendirmek için optimize edilmiştir. Intel® Thread Director, uygun uygulama iş parçacığını doğru çekirdeğe sorunsuz bir şekilde yerleştirmeye ve watt başına performansı optimize etmek üzere performans verisini gerçek zamanlı izleyip ve analiz etmeye yardımcı olur.2 Bu da oyun tutkunlarının, içerik üreticilerinin ve profesyonellerin en iyi deneyimleri geliştirmek için hem zeka hem de güç olanaklarından faydalanabileceği anlamına gelir.

Etkileyici Deneyimler

İster en yeni oyunlara ister gelişmiş profesyonel uygulamalara odaklı olun, 12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü işlemciler, bunları kesinti olmadan deneyimlemenizi sağlar. Xe Mimarisi ile desteklenen Intel® UHD Grafikleri, trilyonlarca renk barındıran 8K’ya kadar HDR videolar ve 4 eşzamanlı 4K ekran için gelişmiş görsel destek sunarak sizi canlı yeni deneyimlere atılmaya davet eder. 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler, videoda daha verimli gürültü azaltma ve arka plan bulanıklaştırma için gelişmiş Gaussian & Neural Accelerator 3.0 (GNA) ile kesintileri ortadan kaldırabilir. Üst düzey oyun deneyimi, birinci sınıf üretkenlik, kesintisiz içerik oluşturma ve daha fazlası için 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler derin sürükleyicilik ve odak sağlar.

Platform İnovasyonunu Hızlandırma

İnanılmaz oyun deneyimini, iş akışını ve içerik oluşturmayı destekleyen en yeni platform teknolojilerinden faydalanın. 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerimiz, daha yüksek bant genişliğine sahip bağlantı noktaları sağlayarak ideal harici grafik ve depolama performansını desteklemek üzere 20 adede (16 PCIe 5.0 ve 4 PCIe 4.0) kadar şerit sunar. DDR5, 4800 MT/sn’ye varan yüksek hızlara olanak sunar. Bu da DDR4 3200 MT/sn bellek kullanan önceki nesillere kıyasla artırılmış bellek bant genişliği hızlarına olanak tanır.3 Hız aşırtma olanaklarına ve Intel® Extreme Tuning Utility’yi (XTU) destekleyen Gelişmiş Ayar desteğine sahip 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerle hem bilgi işlem gücü hem de performans için ince ayar yapın.4 Bu ve diğer platform geliştirmeleriyle etkileyici kontrol ve güven düzeyinde çalışabilir, oyun oynayabilir ve içerik oluşturabilirsiniz.

12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü İşlemciler: Bir Bakışta ÖzelliklerÖzellikAvantajPerformans Hibrit MimarisiPerformans hibrit mimarisi, dengeli bir tek iş parçacıklı ve çok iş parçacıklı gerçek kullanım performansı sunmak için Performans çekirdeklerini (P çekirdek) ve Verimlilik çekirdeklerini (E çekirdek) birleştirir.Intel® Thread Director2İşletim sistemi zamanlayıcısının iş yüklerini uygun çekirdeklere akıllı bir şekilde dağıtmasına yardımcı olarak iş yüklerini optimize eder.16 adede varan Şerit sunan PCIe 5.016 adede varan PCI Express 5.0 şeridiyle harici grafiklere, depolamaya ve çevre cihazlarına hızlı erişim için 32 GT/sn’ye kadar hızlara hazırdır.4 adede varan Şerit sunan PCIe 4.04 adede varan PCI Express 4.0 şeridiyle depolama ve çevre cihazlarına hızlı erişim için 16 GT/sn’ye kadar hızlı erişim sağlar.DDR5 4800 MT/sn’ye kadar3Sektörde ilk olan bu bellek teknolojisi, gelişmiş iş akışına ve üretkenliğe olanak tanıyan hızlı frekansları, yüksek bant genişliğini ve verimliliği destekler.DDR4 3200 MT/sn’ye kadar3Mevcut bellek teknolojisi ve hızlarını destekler.L3 ve L2 ÖnbellekArtırılmış paylaşımlı Intel® Akıllı Önbellek (L3) ve L2 önbellek boyutları, hızlı oyun yükleme ve kusursuz kare hızları için büyük bellek kapasitesi ile düşük gecikme süresi sunar.Intel® Deep Learning BoostDerin öğrenme iş yükleri için performansı artırmak için yapay zeka çıkarımını hızlandırır.Gaussian & Neural Accelerator 3.0 (GNA 3.0)Yapay zeka konuşmayı işler ve sinirsel gürültü önleme gibi ses uygulamaları sunarken aynı zamanda genel sistem performansı ve yanıt hızı için işlemci kaynaklarını serbest bırakır.Intel® Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0İşlemcinin en hızlı çekirdeklerini tanımlar ve kritik iş yüklerini bunlara yönlendirir.Xe Mimarisi ile desteklenen Intel® UHD GrafikleriZengin medya ve akıllı grafik özellikleri; artırılmış görsel karmaşıklık, geliştirilmiş 3D performansı ve daha hızlı görsel işlemeye olanak verir.Hız Aşırtma Özellikleri ve İmkanlarıIntel® Z690 çip seti ile birlikte kullanıldığında işlemci P çekirdekleri, E çekirdekleri, grafik ve bellek, işlemci özelliklerinin üzerindeki frekanslarda çalışacak şekilde ayarlanabilir. Bu da daha yüksek performans sunar.Çeşitli Seçenekler12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü İşlemciler, maksimum esneklik için çok çeşitli seçeneklerle sunulur. Bu sayede ihtiyacınız olan performansı ve termal özellikleri seçebilirsiniz.

12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü İşlemcilerin Karşılaştırması

 Intel® Core™ i9Oyun tutkunları için Intel® Core™i7Intel® Core™ i5Intel® Core™ i3Maks. Turbo Frekansı [GHz]5,2’ye kadar5,0’a kadar4,9’a kadar4,4’ye kadarIntel® Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 Frekansı [GHz]55,2’ye kadar5,0’a kadarYokYokPerformans Çekirdekli Maksimum Turbo Frekansı [GHz]65,1’e kadar4,9’a kadar4,9’a kadar4,4’ye kadarVerimlilik Çekirdekli Maksimum Turbo Frekansı [GHz]63,9’ye kadar3,8’e kadar3,6’ya kadarYokPerformans Çekirdekli Taban Frekansı [GHz]3,2’ye kadar3,6’ya kadar3,7’ye kadar3,5’e kadarVerimlilik Çekirdeği Taban Frekansı [GHz]2,4’e kadar2,7’ye kadar2,8’e kadarYokİşlemci Çekirdekleri (P-çekirdekler + E-çekirdekler)716 (8P + 8E)12 (8P + 4E)10 (6P + 4E) veya 6 (6P + 0E)74 (4P + 0E)Intel® Hyper-Threading Teknolojisi5EvetEvetEvetEvetToplam İşlemci İş Parçacıkları242016 veya 1278Intel® Thread Director2EvetEvetEvet, belirli işlemcilerde mevcuttur7HayırIntel® Akıllı Önbellek (L3) Boyutu [MB]302520 veya 18712Toplam L2 Önbellek Boyutu [MB]14129,5 veya 7,575Maks. Bellek Hızı [MT/sn]DDR5 4800

 

DDR4 3200

DDR5 4800’e kadar

 

DDR4 3200’e kadar

DDR5 4800’e kadar

 

DDR4 3200’e kadar

DDR5 4800’e kadar

 

DDR4 3200’e kadar

Bellek Kanal Sayısı2222CPU PCIe 5.0 Şeritleri16161616CPU PCIe 4.0 Şeritleri4444Xe Mimarisi ile desteklenen Gelişmiş Intel® UHD GrafikleriIntel® UHD Grafikleri 770Intel® UHD Grafikleri 770Intel® UHD Grafikleri 770 veya 730Intel® UHD Grafikleri 730Grafiklerin Dinamik Frekansı8 [MHz]1550’ye kadar1500’e kadar1450’ye kadar P-çekirdek işlemci / E-çekirdek işlemci / Grafikler / Bellek Hız Aşırtma4 8Evet, belirli işlemcilerde mevcutturEvet, belirli işlemcilerde mevcutturEvet, belirli işlemcilerde mevcutturHayırIntel® Quick Sync VideoEvetEvetEvetEvetIntel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost)EvetEvetEvetEvetIntel® Advanced Vector Extensions 2 (Intel® AVX2)HayırEvetEvetEvetIntel® Gaussian ve Neural Accelerator (GNA)EvetEvetEvetEvetIntel® Sanallaştırma Teknolojisi (Intel® VT-x / VT-d)EvetEvetEvetEvetMod Tabanlı Çalıştırma Denetimi (MBEC)EvetEvetEvetEvetIntel® Threat Detection Teknolojisi (Intel® TDT)EvetEvetEvetEvetIntel® Control-Flow Enforcement Teknolojisi (Intel® CET)EvetEvetEvetEvetIntel® Advanced Encryption Standard New Instructions (Intel® AES-NI)EvetEvetEvetEvetIntel® BIOS GuardEvetEvetEvetEvetIntel® Boot GuardEvetEvetEvetEvetIntel® OS GuardEvetEvetEvetEvetIntel® Advanced Programmable Interrupt Controller Virtualization (Intel® APIC-v)EvetEvetEvetEvetIntel® Secure KeyEvetEvetEvetEvetIntel® Platform Trust Teknolojisi (Intel® PTT)EvetEvetEvetEvet
Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
  • INTEL
  • I5-12500-T
  • 0
  • 16
  • Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri Başa Dön

Intel Core i5-12500 4.60GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek 1700 İşlemci Tray

12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemci, x86 mimarisi performansını yeniden tanımlar. Yeni performans hibrit mimarimiz, Performans çekirdeklerini ve Verimlilik çekirdeklerini birleştirerek1 oyun deneyimini, üretkenliği ve içerik oluşturmayı üst seviyeye çıkarır. Bu çığır açan işlemciler, işletim sisteminin iş yüklerini akıllı bir şekilde optimize etmesine yardımcı olarak yürütme işlemleri için temel çekirdek yerleşimini en iyi şekilde kullanmasına yardımcı olur ve işlemci tasarımında gelecekteki atılımlar için zemin hazırlar. Sektörde ilk PCIe 5.0 ve DDR5 bellek için hazır olma gibi en yeni platform yeniliklerinin keyfini çıkarın. Intel® UHD Grafikleri ile 8K’ya varan HDR desteği ve 4 eş zamanlı 4K ekranı görüntüleyebilme yeteneğiyle nefes kesen görsel bir deneyim elde edin. 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler, maksimum esneklik için çok çeşitli seçeneklerle sunulur. Bu sayede oyun oynama, çalışma ve içerik oluşturma için her zamankinden farklı performans ve termal özellikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarda çalışan oyun geliştiricisi

Çığır Açan Çekirdek Teknolojisi

12. Nesil intel® core™ masaüstü işlemci ürün özeti bloğu diyagramı

Çekirdek performansında çığır açan bir gelişme olan 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler, x86 mimarisine yönelik devrim yaratan bir yaklaşım sunar. Performans çekirdekleri veya “P çekirdekler”, tek ve az iş parçacıklı performans için optimize edilmişken Verimlilik çekirdekleri veya “E çekirdekler” de çok iş parçacıklı iş yüklerini ölçeklendirmek için optimize edilmiştir. Intel® Thread Director, uygun uygulama iş parçacığını doğru çekirdeğe sorunsuz bir şekilde yerleştirmeye ve watt başına performansı optimize etmek üzere performans verisini gerçek zamanlı izleyip ve analiz etmeye yardımcı olur.2 Bu da oyun tutkunlarının, içerik üreticilerinin ve profesyonellerin en iyi deneyimleri geliştirmek için hem zeka hem de güç olanaklarından faydalanabileceği anlamına gelir.

Etkileyici Deneyimler

Güçlü kişisel bilgisayar barındıran oyun odası

İster en yeni oyunlara ister gelişmiş profesyonel uygulamalara odaklı olun, 12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü işlemciler, bunları kesinti olmadan deneyimlemenizi sağlar. Xe Mimarisi ile desteklenen Intel® UHD Grafikleri, trilyonlarca renk barındıran 8K’ya kadar HDR videolar ve 4 eşzamanlı 4K ekran için gelişmiş görsel destek sunarak sizi canlı yeni deneyimlere atılmaya davet eder. 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler, videoda daha verimli gürültü azaltma ve arka plan bulanıklaştırma için gelişmiş Gaussian & Neural Accelerator 3.0 (GNA) ile kesintileri ortadan kaldırabilir. Üst düzey oyun deneyimi, birinci sınıf üretkenlik, kesintisiz içerik oluşturma ve daha fazlası için 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler derin sürükleyicilik ve odak sağlar.

Platform İnovasyonunu Hızlandırma

Nuc 11 performans mini bilgisayar ile çalışan bebekli anne

İnanılmaz oyun deneyimini, iş akışını ve içerik oluşturmayı destekleyen en yeni platform teknolojilerinden faydalanın. 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerimiz, daha yüksek bant genişliğine sahip bağlantı noktaları sağlayarak ideal harici grafik ve depolama performansını desteklemek üzere 20 adede (16 PCIe 5.0 ve 4 PCIe 4.0) kadar şerit sunar. DDR5, 4800 MT/sn’ye varan yüksek hızlara olanak sunar. Bu da DDR4 3200 MT/sn bellek kullanan önceki nesillere kıyasla artırılmış bellek bant genişliği hızlarına olanak tanır.3 Hız aşırtma olanaklarına ve Intel® Extreme Tuning Utility’yi (XTU) destekleyen Gelişmiş Ayar desteğine sahip 12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerle hem bilgi işlem gücü hem de performans için ince ayar yapın.4 Bu ve diğer platform geliştirmeleriyle etkileyici kontrol ve güven düzeyinde çalışabilir, oyun oynayabilir ve içerik oluşturabilirsiniz.

12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü İşlemciler: Bir Bakışta Özellikler

ÖzellikAvantaj
Performans Hibrit MimarisiPerformans hibrit mimarisi, dengeli bir tek iş parçacıklı ve çok iş parçacıklı gerçek kullanım performansı sunmak için Performans çekirdeklerini (P çekirdek) ve Verimlilik çekirdeklerini (E çekirdek) birleştirir.
Intel® Thread Director2İşletim sistemi zamanlayıcısının iş yüklerini uygun çekirdeklere akıllı bir şekilde dağıtmasına yardımcı olarak iş yüklerini optimize eder.
16 adede varan Şerit sunan PCIe 5.016 adede varan PCI Express 5.0 şeridiyle harici grafiklere, depolamaya ve çevre cihazlarına hızlı erişim için 32 GT/sn’ye kadar hızlara hazırdır.
4 adede varan Şerit sunan PCIe 4.04 adede varan PCI Express 4.0 şeridiyle depolama ve çevre cihazlarına hızlı erişim için 16 GT/sn’ye kadar hızlı erişim sağlar.
DDR5 4800 MT/sn’ye kadar3Sektörde ilk olan bu bellek teknolojisi, gelişmiş iş akışına ve üretkenliğe olanak tanıyan hızlı frekansları, yüksek bant genişliğini ve verimliliği destekler.
DDR4 3200 MT/sn’ye kadar3Mevcut bellek teknolojisi ve hızlarını destekler.
L3 ve L2 ÖnbellekArtırılmış paylaşımlı Intel® Akıllı Önbellek (L3) ve L2 önbellek boyutları, hızlı oyun yükleme ve kusursuz kare hızları için büyük bellek kapasitesi ile düşük gecikme süresi sunar.
Intel® Deep Learning BoostDerin öğrenme iş yükleri için performansı artırmak için yapay zeka çıkarımını hızlandırır.
Gaussian & Neural Accelerator 3.0 (GNA 3.0)Yapay zeka konuşmayı işler ve sinirsel gürültü önleme gibi ses uygulamaları sunarken aynı zamanda genel sistem performansı ve yanıt hızı için işlemci kaynaklarını serbest bırakır.
Intel® Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0İşlemcinin en hızlı çekirdeklerini tanımlar ve kritik iş yüklerini bunlara yönlendirir.
Xe Mimarisi ile desteklenen Intel® UHD GrafikleriZengin medya ve akıllı grafik özellikleri; artırılmış görsel karmaşıklık, geliştirilmiş 3D performansı ve daha hızlı görsel işlemeye olanak verir.
Hız Aşırtma Özellikleri ve İmkanlarıIntel® Z690 çip seti ile birlikte kullanıldığında işlemci P çekirdekleri, E çekirdekleri, grafik ve bellek, işlemci özelliklerinin üzerindeki frekanslarda çalışacak şekilde ayarlanabilir. Bu da daha yüksek performans sunar.
Çeşitli Seçenekler12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü İşlemciler, maksimum esneklik için çok çeşitli seçeneklerle sunulur. Bu sayede ihtiyacınız olan performansı ve termal özellikleri seçebilirsiniz.

12. Nesil Intel® Core™ Masaüstü İşlemcilerin Karşılaştırması

 Intel® Core™ i9Oyun tutkunları için Intel® Core™i7Intel® Core™ i5Intel® Core™ i3
Maks. Turbo Frekansı [GHz]5,2’ye kadar5,0’a kadar4,9’a kadar4,4’ye kadar
Intel® Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 Frekansı [GHz]55,2’ye kadar5,0’a kadarYokYok
Performans Çekirdekli Maksimum Turbo Frekansı [GHz]65,1’e kadar4,9’a kadar4,9’a kadar4,4’ye kadar
Verimlilik Çekirdekli Maksimum Turbo Frekansı [GHz]63,9’ye kadar3,8’e kadar3,6’ya kadarYok
Performans Çekirdekli Taban Frekansı [GHz]3,2’ye kadar3,6’ya kadar3,7’ye kadar3,5’e kadar
Verimlilik Çekirdeği Taban Frekansı [GHz]2,4’e kadar2,7’ye kadar2,8’e kadarYok
İşlemci Çekirdekleri (P-çekirdekler + E-çekirdekler)716 (8P + 8E)12 (8P + 4E)10 (6P + 4E) veya 6 (6P + 0E)74 (4P + 0E)
Intel® Hyper-Threading Teknolojisi5EvetEvetEvetEvet
Toplam İşlemci İş Parçacıkları242016 veya 1278
Intel® Thread Director2EvetEvetEvet, belirli işlemcilerde mevcuttur7Hayır
Intel® Akıllı Önbellek (L3) Boyutu [MB]302520 veya 18712
Toplam L2 Önbellek Boyutu [MB]14129,5 veya 7,575
Maks. Bellek Hızı [MT/sn]DDR5 4800

 

DDR4 3200

DDR5 4800’e kadar

 

DDR4 3200’e kadar

DDR5 4800’e kadar

 

DDR4 3200’e kadar

DDR5 4800’e kadar

 

DDR4 3200’e kadar

Bellek Kanal Sayısı2222
CPU PCIe 5.0 Şeritleri16161616
CPU PCIe 4.0 Şeritleri4444
Xe Mimarisi ile desteklenen Gelişmiş Intel® UHD GrafikleriIntel® UHD Grafikleri 770Intel® UHD Grafikleri 770Intel® UHD Grafikleri 770 veya 730Intel® UHD Grafikleri 730
Grafiklerin Dinamik Frekansı8 [MHz]1550’ye kadar1500’e kadar1450’ye kadar 
P-çekirdek işlemci / E-çekirdek işlemci / Grafikler / Bellek Hız Aşırtma4 8Evet, belirli işlemcilerde mevcutturEvet, belirli işlemcilerde mevcutturEvet, belirli işlemcilerde mevcutturHayır
Intel® Quick Sync VideoEvetEvetEvetEvet
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost)EvetEvetEvetEvet
Intel® Advanced Vector Extensions 2 (Intel® AVX2)HayırEvetEvetEvet
Intel® Gaussian ve Neural Accelerator (GNA)EvetEvetEvetEvet
Intel® Sanallaştırma Teknolojisi (Intel® VT-x / VT-d)EvetEvetEvetEvet
Mod Tabanlı Çalıştırma Denetimi (MBEC)EvetEvetEvetEvet
Intel® Threat Detection Teknolojisi (Intel® TDT)EvetEvetEvetEvet
Intel® Control-Flow Enforcement Teknolojisi (Intel® CET)EvetEvetEvetEvet
Intel® Advanced Encryption Standard New Instructions (Intel® AES-NI)EvetEvetEvetEvet
Intel® BIOS GuardEvetEvetEvetEvet
Intel® Boot GuardEvetEvetEvetEvet
Intel® OS GuardEvetEvetEvetEvet
Intel® Advanced Programmable Interrupt Controller Virtualization (Intel® APIC-v)EvetEvetEvetEvet
Intel® Secure KeyEvetEvetEvetEvet
Intel® Platform Trust Teknolojisi (Intel® PTT)EvetEvetEvetEvet
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.