Bilgisayar » Yazılım Ürünleri » Antivirüs

Kaspersky INTERNET SECURITY 2 Kullanıcı , 1 YIL, Kutulu Ürün

:
352.05TL
KDV Dahil
Stok 5+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 2gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Ad.
Sepete Ekle

Ürün Açıklamaları

 

 

İş Yerinde ve Evde Ne Yaparsanız Yapın Güvende KalınPC, Mac ve Android cihazlarınızdaki tüm çevrimiçi faaliyetlerinizde gelişmiş, tek lisanslı güvenlik paketimiz sizi kötü amaçlı yazılımlara, web kamerası casuslarına, finansal dolandırıcılara ve daha fazlasına karşı korur.Virüsleri, dosya kilitleyicileri, saldırıları ve daha fazlasını engeller.Çevrimiçi takipçilerin verilerinizi toplamasını önler.Android cihazınızda gizlenen casus yazılımları algılar.Banka düzeyinde şifreleme ile ödemeleri korur.Web kameranıza yetkisiz erişimi engeller.Çevrimiçi olarak gönderdiğiniz ve aldığınız verileri şifreler - VPN**

PC, MAC ve Android İçin Çok Katmanlı GüvenlikGüvenlik çözümümüz, cihazlarınızı yalnızca en yeni virüslere ve fidye yazılımlarına karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda korsanları ve saldırganları engellemeye de yardımcı olur. Ayrıca, güvenlik açıklarını belirlemeye ve bilgisayarınızdaki tehditleri engellemeye, kaldırmaya veya önlemeye yardımcı olan Anti-Banner, Anti-Spam, Software Updater ve PC Cleaner gibi ekstra araçlara da sahip olursunuz.2018 yılında güvenlik ürünlerimiz, 88 bağımsız test ve incelemeye katılıp 73 kez birincilik ödülü almıştır. Sadece bu yıl içinde antivirüs çözümlerimiz 1,9 milyar saldırıyı engelledi bile.

Çalışırken, Gezinirken ve Sosyalleşirken Gizlilik ve Kimlik Korumasıİzleme yazılımlarının bilgisayarlarınıza erişimini durdurarak çevrimiçi etkinliklerinizi izlemelerini ve sizinle ilgili veri toplamalarını engelleriz. Yetkisiz uygulamaların PC veya Mac bilgisayarınızdaki web kamerasına veya mikrofona erişmeye çalışması durumunda ya da Android cihazınızdaki aramalarınızı, mesajlarınızı ve konumunuzu izleyebilecek casus yazılımlar tespit ettiğimizde de uyarı alırsınız.Android mobil cihazınız kaybolursa cihazınızı kilitlemenize, yerini bulmanıza ve sıfırlamanıza yardımcı oluruz; böylece cihazınızda depolanan gizli verileri koruyabilirsiniz.Gizli Gezinme* - Çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlarWeb Kamerası ve Mikrofon Koruması* - Casusları engellerKimlik Avı Koruması - Dolandırıcıları durdurmaya yardımcı olurCasus Yazılım Önleme - Gizliliğinizi korumaya yardımcı olurHırsızlığa Karşı Koruma - Mobil cihazlarınızda depolanan verileri korumaya yardımcı olur

Kaspersky Safe Money / Çevrimiçi İşlemlerinizin Güvenliğini SağlarBenzersiz Kaspersky Safe Money teknolojimiz, PC'nizde veya Mac bilgisayarınızda her çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işleminizde kredi kartı bilgilerinizi, çevrimiçi hesaplarınızı ve finansal işlemlerinizi korumaya yardımcı olmak için bir Korumalı Tarayıcı penceresi açar. Kullandığınız tarayıcı (Firefox, Chrome, Internet Explorer veya Safari) ne olursa olsun, Korumalı Tarayıcıyı başlattığınızda kayıtlı parolalarınız, yer imleriniz ve tercihleriniz korunur.PC ve Mac'te yapılan işlemlerin korunmasına yardımcı olurKorsanların verileri ele geçirmesini ve okumasını engellerÇeşitli tarayıcılarla çalışır

Güvenli VPN / Çevrimiçi Güvenliği ArtırırGüvenli VPN hizmetimiz, PC, Mac veya mobil cihazınızda çevrimiçi olduğunuzda korsanların gönderdiğiniz ve aldığınız verileri okumasını durdurmak için otomatik olarak bir "şifrelenmiş tünel" kullanır*. Herkese açık Wi-Fi kullanırken bile sizi korur.Ayrıca gezinme bilgilerinizi İnternet Servis Sağlayıcınızdan bile gizlemenize yardımcı olur. Bu sayede çok çeşitli web sitelerine, filmlere ve canlı spor yayınlarına erişmek için farklı ülkeler üzerinden İnternet'e bağlanmanız kolaylaşır**.Askeri düzeyde şifrelemeAğ güvenliğini izlemeCihaz başına günlük 200 MB trafik koruması

Güçlü , Verimli Çözüm ve Hızlı KurulumGüvenliğimiz arka planda çalışarak sürekli tehdit taraması yapar, böylece işlerinizi engellemeden verimli bir koruma sağlar. Ayrıca yeni sezgisel panomuz sayesinde her özelliğe hızlıca kolayca erişebilirsiniz.Windows güvenliğimizin en son sürümü, önceki sürümün sadece yarısı kadar sürede kurulabilir. Üstelik artık %15 daha "hafif" olduğu için PC'nizde daha az yük oluşturur.Performans ve verimliliği birleştirirTehditleri sürekli olarak tararPC'lerde daha hızlı yüklemeKullanımı daha kolay

 

 

Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
 • KASPERSKY
 • KASPERRSKY-INTERNETSECURITY-2KULLANICI-1YIL
 • 0
 • 61
 • Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

Kaspersky Internet Securıty 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl

 

İş Yerinde ve Evde Ne Yaparsanız Yapın Güvende KalınPC, Mac ve Android cihazlarınızdaki tüm çevrimiçi faaliyetlerinizde gelişmiş, tek lisanslı güvenlik paketimiz sizi kötü amaçlı yazılımlara, web kamerası casuslarına, finansal dolandırıcılara ve daha fazlasına karşı korur.

 • Virüsleri, dosya kilitleyicileri, saldırıları ve daha fazlasını engeller.
 • Çevrimiçi takipçilerin verilerinizi toplamasını önler.
 • Android cihazınızda gizlenen casus yazılımları algılar.
 • Banka düzeyinde şifreleme ile ödemeleri korur.
 • Web kameranıza yetkisiz erişimi engeller.
 • Çevrimiçi olarak gönderdiğiniz ve aldığınız verileri şifreler - VPN**

Kaspersky Internet Securıty 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl

PC, MAC ve Android İçin Çok Katmanlı GüvenlikGüvenlik çözümümüz, cihazlarınızı yalnızca en yeni virüslere ve fidye yazılımlarına karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda korsanları ve saldırganları engellemeye de yardımcı olur. Ayrıca, güvenlik açıklarını belirlemeye ve bilgisayarınızdaki tehditleri engellemeye, kaldırmaya veya önlemeye yardımcı olan Anti-Banner, Anti-Spam, Software Updater ve PC Cleaner gibi ekstra araçlara da sahip olursunuz.

2018 yılında güvenlik ürünlerimiz, 88 bağımsız test ve incelemeye katılıp 73 kez birincilik ödülü almıştır. Sadece bu yıl içinde antivirüs çözümlerimiz 1,9 milyar saldırıyı engelledi bile.

Kaspersky Internet Securıty 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl

Çalışırken, Gezinirken ve Sosyalleşirken Gizlilik ve Kimlik Korumasıİzleme yazılımlarının bilgisayarlarınıza erişimini durdurarak çevrimiçi etkinliklerinizi izlemelerini ve sizinle ilgili veri toplamalarını engelleriz. Yetkisiz uygulamaların PC veya Mac bilgisayarınızdaki web kamerasına veya mikrofona erişmeye çalışması durumunda ya da Android cihazınızdaki aramalarınızı, mesajlarınızı ve konumunuzu izleyebilecek casus yazılımlar tespit ettiğimizde de uyarı alırsınız.

Android mobil cihazınız kaybolursa cihazınızı kilitlemenize, yerini bulmanıza ve sıfırlamanıza yardımcı oluruz; böylece cihazınızda depolanan gizli verileri koruyabilirsiniz.
 • Gizli Gezinme* - Çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlar
 • Web Kamerası ve Mikrofon Koruması* - Casusları engeller
 • Kimlik Avı Koruması - Dolandırıcıları durdurmaya yardımcı olur
 • Casus Yazılım Önleme - Gizliliğinizi korumaya yardımcı olur
 • Hırsızlığa Karşı Koruma - Mobil cihazlarınızda depolanan verileri korumaya yardımcı olur

Kaspersky Internet Securıty 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl

Kaspersky Safe Money / Çevrimiçi İşlemlerinizin Güvenliğini SağlarBenzersiz Kaspersky Safe Money teknolojimiz, PC'nizde veya Mac bilgisayarınızda her çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işleminizde kredi kartı bilgilerinizi, çevrimiçi hesaplarınızı ve finansal işlemlerinizi korumaya yardımcı olmak için bir Korumalı Tarayıcı penceresi açar. Kullandığınız tarayıcı (Firefox, Chrome, Internet Explorer veya Safari) ne olursa olsun, Korumalı Tarayıcıyı başlattığınızda kayıtlı parolalarınız, yer imleriniz ve tercihleriniz korunur.
 • PC ve Mac'te yapılan işlemlerin korunmasına yardımcı olur
 • Korsanların verileri ele geçirmesini ve okumasını engeller
 • Çeşitli tarayıcılarla çalışır

Kaspersky Internet Securıty 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl

Güvenli VPN / Çevrimiçi Güvenliği ArtırırGüvenli VPN hizmetimiz, PC, Mac veya mobil cihazınızda çevrimiçi olduğunuzda korsanların gönderdiğiniz ve aldığınız verileri okumasını durdurmak için otomatik olarak bir "şifrelenmiş tünel" kullanır*. Herkese açık Wi-Fi kullanırken bile sizi korur.

Ayrıca gezinme bilgilerinizi İnternet Servis Sağlayıcınızdan bile gizlemenize yardımcı olur. Bu sayede çok çeşitli web sitelerine, filmlere ve canlı spor yayınlarına erişmek için farklı ülkeler üzerinden İnternet'e bağlanmanız kolaylaşır**.
 • Askeri düzeyde şifreleme
 • Ağ güvenliğini izleme
 • Cihaz başına günlük 200 MB trafik koruması

Kaspersky Internet Securıty 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl

Güçlü , Verimli Çözüm ve Hızlı KurulumGüvenliğimiz arka planda çalışarak sürekli tehdit taraması yapar, böylece işlerinizi engellemeden verimli bir koruma sağlar. Ayrıca yeni sezgisel panomuz sayesinde her özelliğe hızlıca kolayca erişebilirsiniz.

Windows güvenliğimizin en son sürümü, önceki sürümün sadece yarısı kadar sürede kurulabilir. Üstelik artık %15 daha "hafif" olduğu için PC'nizde daha az yük oluşturur.
 • Performans ve verimliliği birleştirir
 • Tehditleri sürekli olarak tarar
 • PC'lerde daha hızlı yükleme
 • Kullanımı daha kolay

 

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.